POLECAMY

Kwintesencja smaku w kolekcji Andrzeja Jedynaka

Futra – kwintesencja elegancji i luksusu. Jedyne okrycia, w których zimą kobieta wygląda wciąż bardzo kobieco. Modne w każdym sezonie jesienno-zimowym. W salonach Andrzeja Jedynaka ten sezon będzie wyjątkowy – połączenie doskonałej jakości materiałów z efektownymi wykończeniami z futer, absolutnie modne kolory i kroje. W takich okryciach kobieta będzie się czuła CHIC. I będzie wyglądała GLAMOUR.
Futra – kwintesencja elegancji i luksusu. Jedyne okrycia, w których zimą kobieta wygląda wciąż bardzo kobieco. Modne w każdym sezonie jesienno-zimowym. W salonach Andrzeja Jedynaka ten sezon będzie wyjątkowy – połączenie doskonałej jakości materiałów z efektownymi wykończeniami  z futer, absolutnie modne kolory i kroje. W takich okryciach kobieta będzie się czuła CHIC. I będzie wyglądała GLAMOUR.

Futra w odcieniach głębokiej czerni, wspaniałe kołnierze w przeróżnych odcieniach eleganckich brązów i szarości, wesołe szaliki z kobaltowych futrzanych kul, seksowne krótkie kurteczki z nabłyszczanej skóry i - wciąż en vogue – futrzane czapki, których kolor można dobrać do typu urody. Surowa jesienno-zimowa aura będzie tylko zachęcała do spacerów, składania wizyt i „bywania” - zawsze w przyjemnym, ciepłym i szykownym okryciu.

Kwintesencja smaku

Tegoroczna kolekcja Andrzeja Jedynaka wyróżnia się przede wszystkim fasonami korespondującymi z najnowszymi światowymi trendami. W kolekcji Thes & Thes pojawiają się klasyczne futra z dużymi mankietami oraz puszyste kaptury. Mariella Burani podkreśla korespondencję futer z eleganckimi kreacjami, a Jean-Paul Gaultier ubiera swoje modelki w wielkie czapy z lisa i etole. W salonach Andrzeja Jedynaka wielbicielki futer będą mogły cieszyć się modnymi krótkimi płaszczykami z norek,  z marszczeniami i drapowaniami przy rękawach oraz wykończeniem á la bombka przy kolanach. Na wernisaż - dopasowany płaszcz z pełnej norki, strzyżony w granatowe prążki, z podniesionymi przez bufki ramionami. Na listopadowe spacery - kożuszek, koniecznie nabłyszczany, z interesującymi obszyciami z lisa. W drodze na spotkanie biznesowe – pelisa, która jest nowością w kolekcji Andrzeja Jedynaka - płaszcz materiałowy od spodu podszyty futrem z orylaga oraz z miękkim kołnierzem z jenota. Część pelis to okrycia dwustronne – dzięki takiemu rozwiązaniu można zawsze wyglądać inaczej.

Kwintesencja smaku

Widać w kolekcji również wpływy lat 90-tych, które szturmem zdobywają światowe wybiegi. Kurtki z metalicznego materiału – absolutny hit tego sezonu z obszyciem  z lisa lub jenota to genialna alternatywa dla aktywnych kobiet, ceniących wygodę i styl. Malutkie futrzane kurteczki, które lansuje Lanvin mają swój odpowiednik w kolekcji Andrzeja Jedynaka w postaci króciutkich kamizelek z kapturem, tkanych z pełnej norki.

W nadchodzącym sezonie projektanci są szczególnie otwarci na futra – Emilio Pucci proponuje futrzane spódniczki, Iceberg kobaltowe futerka na zamek błyskawiczny. Christian Lacroix fantazyjnie łączy je z szerokimi, atłasowymi wstęgami wiązanymi w malownicze kokardy. W kolekcji Andrzeja Jedynka szerokie pasy również podkreślają kobiecą talię, a lśniące elementy biżuteryjne wydobywają niuanse kolorystyczne płaszczy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)