Kreacje Oscary 2016 - Czerwony dywan - Styl gwiazd

And the winner is...Leonardo DiCaprio - ok, nie w tej kategorii...
Joanna Mroczkowska / 29.02.2016 09:53

Tegoroczne Oscary minęły pod znakiem Leonardo DiCaprio, w którego ręce nareszcie trafiła statuetka. Zasłużył jak żaden inny. Jednak wracając do tematu tekstu skupmy się na kreacjach.

Nie było zbyt wielu wpadek a raczej kilka pozytywnych zaskoczeń. Najważniejszym była Lady Gaga. Gwiazda, której piosenka była nominowana do Nagrody Akademii zrezygnowała z ekscentryzmu na rzecz ekstrawagancji. 

Najlepiej ubrane gwiazdy na Oscarach 2016

Nasza statuetka trafia niezaprzeczalnie do Margot Robbie. Aktorka znana z takich filmów jak "Wilk z Wallstreet" czy "Suicide Squad" wybrała na tę okazję złotą kreację z długimi rękawami od Diane Von Furstenberg. Po prostu wow!

Oscary 2016
fot. ONS.pl

Media zwróciły uwagę również na czerwoną kreację Diora, którą miała na sobie Charlize Theron. Niesprawiedliwie pozbawiona nominacji za świetną rolę w Mad Maxie na czerwonym dywanie wyglądała jak milion dolarów. Podobnie jak Julianne Moore i Cate Blanchett, ale to nic nowego.

Najgorzej wypadła niestety Heidi Klum, która w wiosennej kreacji Marchesy wyglądała jak wróżka. Źle wypadła ukochana przez nas Kate Winslet. Jej czarna sukienka z połyskującego materiały wyglądała jak barwiony celofan. A kto podobał się wam najbardziej?

Więcej oscarowych emocji:

Sprawdź listę zwycięzców Oscarów 2016
Leonardo DiCaprio płakał na Oscarach
16 największych wpadek w historii Oscarów