POLECAMY

Kreacje gwiazd na Wiktorach

Na galę rozdania Wiktorów przybyło wiele polskich sław. Czy było co podziwiać? Owszem. Wśród wielu marnie ubranych gwiazdek, znalazły się też takie, które naprawdę błyszczały. O kogo chodzi?

Na galę rozdania Wiktorów przybyło wiele polskich sław. Czy było co podziwiać? Owszem. Wśród wielu marnie ubranych gwiazdek, znalazły się też takie, które naprawdę błyszczały. O kogo chodzi?

Czerń na polskich salonach nie powinna nikogo dziwić. To ulubiony kolor naszych gwiazd. Tym razem w czerni zaprezentowały się m.in. Anna Samusionek oraz Paulina Sykut. Sukienkę Samusionek trudno nazwać kreacją z prawdziwego zdarzenia. Ot zwykła mała czarna zestawiona niestety z czarnymi rajstopami i okropnymi srebrnymi szpilkami. Szału nie ma. Zdecydowanie lepiej wyglądała Paulina Sykut w długiej, czarnej sukni z talią zaznaczoną czerwonym pasem. Świetnie, że w końcu zakryła swoje nogi. Są naprawdę ładne, ale ile można na nie patrzeć?

No i powiało wielkim światem! Wszystko za sprawą zniewalającej kreacji Kingi Rusin! Prezenterka zrobiła ogromny krok na przód. Suknia została świetnie dobrana zarówno pod względem koloru, jak i fasonu. Rusin już dawno nie wyglądała tak dobrze. To chyba jej najlepsza kreacja w całej dotychczasowej karierze! Niestety nie można tego powiedzieć o samozwańczej wyroczni stylu Karolinie Malinowskiej. Modelka jak zwykle prezentowała się delikatnie mówiąc nijako.

Katarzyna Zielińska najwidoczniej poszła w ślady Dody. Co z tego, że kreacja Gucci leży na niej okropnie, uwypuklając wszystkie mankamenty jej figury, skoro jest metka i to nie byle jaka! Zielińska jest do tej sukni zdecydowanie za niska. Poza tym za bardzo przekombinowała modyfikując górę tej kreacji do swoich potrzeb. Taki mały ptak z Ulicy Sezamkowej. Co innego Alicja Węgorzewska. Śpiewaczka postawiła na suknię, która bardzo fajnie leżała na jej sylwetce podkreślając jej atuty a nie wady.

Bardzo ciekawą kreację miała też Julia Pietrucha. Aktorka wyglądała oszałamiąco w na pozór prostej sukience, którą zestawiła z robiącym wrażeniem naszyjnikiem. No i Michał Szpak? Co robi w tym zestawieniu? Po pierwsze chcemy zaznaczyć, że jesteśmy zdziwione faktem, iż zaproszono go na tę galę. Bo niby czym się wykazał, że dostąpił takiego zaszczytu. Po drugie - zielona peruka? Serio? Spóźnił się o kilka miesięcy! Wyprzedziła go nie tylko Lady Gaga, lecz także Dominika Gawęda. Jeżeli Michał w ten o to sposób zamierza "tchnąć świeżość" w polski show-biznes to z dwojga złego wolimy Dodę. Przynajmniej ją stać na bardziej ekstrawaganckie stroje...

Magda Gessler swoim zwyczajem przyszła na galę w koszuli nocnej. Dobrze, że kolory były stonowane. Całość prezentowała się całkiem znośnie. Gorzej wypadła Małgorzata Potocka. Sukienka ją pogrubiła. Włosy oklapły. A buty i wisiorek były tandetne. 

Najlepiej ubranymi na Wiktorach były Dorota Wellman oraz Anita Werner. Dorota nie należy do szczupłych kobiet. Mimo to nie pojawiła się w bezkształtnym worku. Zaprezentowała się w sukience, która naprawdę fajnie na niej leżała, która uwypuklała jej krągłości, lecz w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Anita Werner... Ach. Nie możemy wyjść z podziwu. Posągowa boginii. Dziennikarce zazdrościmy nie tylko wzrostu i figury, lecz także świetnego wyczucia stylu!

Fot. MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
PIETRUCHA WYGLĄDAŁA ŚLICZNIE:)
/7 lat temu
Werner zjawiskowo
/7 lat temu
Sykut i Werner - pięknie, posągowo! ale Zielińska mi się nie podoba w ogóle, po co jej te pióra na ramionach, planuje gdzieś odlecieć?! ;)
POKAŻ KOMENTARZE (1)