Koszule Levis denim w nowym wydaniu

W kolekcji wiosna/lato 2010 marka Levi’s odświeża look denimowych koszul.
/ 23.02.2010 09:24
Dzięki nowym, ciekawym fasonom, cieniowaniu materiału oraz detalom takim jak ćwieki czy oryginalne przeszycia, wtłacza nowego ducha w swój flagowy produkt, pokazując, że pomysły, z którymi Levi’s ponad 130 lat temu wchodził na rynek nadal świetnie współgrają z dzisiejszymi trendami.

Czy to na amerykańskich równinach dzikiego zachodu czy też na ulicach miejskiej dżungli, dżinsowa koszula zawsze była żelaznym elementem każdej garderoby. Levi’s wprowadził ją na rynek w latach dwudziestych ubiegłego wieku, sprzedając ją za $1.95. Od tego czasu sporo się zmieniło, ale kolekcja denimowych koszul linii RedTab w roku 2010, pełna świeżych detali, pokazuje zupełnie nową jakość i po raz kolejny pokazuje, że marka doskonale nawiązuje do wiekowej tradycji, jednocześnie patrząc wizjonersko w przyszłość.

Nowoczesna a jednocześnie stylowa i nonszalancka kolekcja Red Tab wiosna/lato 2010 pokazuje, że autentyczność i wysoka jakość nigdy nie wychodzi z mody. Niedawne odrodzenie się dżinsu, na wybiegach i ulicach, pokazało to czego Levi’s jest od dawna świadomy: nie jest to jedynie materiał, dżins to sposób wyrażania swojego „ja”. A w koszuli z wiosennej kolekcji Levi’s jesteś zdecydowanie autentyczna i na czasie.