Kolorowa jesień i zima z 5-10-15

Kolorowo i z uśmiechem, tak 5-10-15 wita nadchodzącą jesień i zimę. Kolekcja powstała w oparciu o najnowsze trendy w modzie, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań małych klientów i ich mam.
/ 27.10.2007 10:13
Kolorowo i z uśmiechem, tak 5-10-15 wita nadchodzącą jesień i zimę. Kolekcja powstała w oparciu o najnowsze trendy w modzie, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań małych klientów i ich mam.

W tym sezonie prezentowane jest połączenie mody sportowej z elegancją, a wszystko to w kolorowych barwach. Każdy mały klient będzie mógł odnaleźć naprawdę oryginalny styl, dzięki możliwości łączenia pojedynczych wzorów w różnorodne komplety.

Jesienno - zimowe propozycje dla młodej damy to przede wszystkim modne zestawienia w tonacji pastelowej. Dominujący jest róż, podstawowy kolor w szafie każdej małej „modnisi”. Modele są zaprojektowane z myślą o codziennej wygodzie w eleganckiej oprawie. Wszystkie stroje są niezwykle dziewczęce, wzbogacone cukierkowymi wzorkami i licznymi dodatkami jak np. ozdobne guziczki, kotyliony, hafty i nadruki. Każda dziewczynka poczuje się jak mała księżniczka. Koniec lata to także powrót do szkoły, a więc kolekcji w klasycznych kolorach: tradycyjnego granatu, twarzowego błękitu z delikatnym akcentem pudrowych róży.

Chłopięca część kolekcji jest idealnie stworzona zarówno dla małych „urwisków” jak i elegantów. Wygodne, nie krępujące ruchów ubrania to przede wszystkim modele nawiązujące do dziecięcych pasji inspirowane samochodowymi rajdami, jazdą na rowerze, w żywej, dodającej energii kolorystyce. 5-10-15 prezentuje również połączenie mody sportowej z odrobiną szaleństwa i elegancji. Młody dżentelmen będzie wyglądał wyjątkowo w ubraniach inspirowanych modą angielską wzbogaconych o nowoczesne, graficzne elementy. Do szkoły powraca w granatach i błękitach, doprawionych czerwonymi akcentami.

Niemowlęta również poczują się wyróżnione. Wygodne, z najwyższej jakości naturalnych tkanin ubranka, dadzą maluchom poczucie wygody i komfortu. Specjalna kolekcja dla najmłodszych klientów obejmuje kolorowe stroje z wesołymi dodatkami ze świata leśnych zwierzątek i kwiatków. Pan i Pani Jeżyk zaproszą małe szkraby na spacer po ogródku pełnym niespodzianek. „Małych podróżników” w niesamowitą podróż zabierze samolot, a ogromna taksówka przewiezie po ulicach Londynu.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.09.2008 09:27
fatalna jakośc ubrań, wysokie ceny, brak informacji o tym iż towar przeceniony nie może byc zwrócony, nigdy więcej nie kupię nic w tych sklepach!
/17.05.2008 15:02
czesc .Anita