Kolekcja wieczorowa i premierowy pokaz Eva Minge Young - relacja

13 grudnia 2009r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się premierowy pokaz dziecięcej kolekcji mody Eva Minge Young. Impreza miała charakter charytatywny.
/ 18.12.2009 07:59
13 grudnia 2009r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się premierowy pokaz dziecięcej kolekcji mody Eva Minge Young. Impreza miała charakter charytatywny. Goście zobaczyli połączenie świata prawdziwej mody w stylu Haute Couture, prezentowane przez przedstawicielki polskich celebrytów – Małgorzatę Sochę, Tamarę Arciuch, Karolinę Malinowską, Agnieszkę Cegielską i Violę Kołakowską oraz prezentację kolekcji dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, którą gwiazdorsko otworzyła Julka Wróblewska.

Zaczarowany, bajkowy świat przedstawiony w łobuzerskiej powieści Janusza Onufrowicza pt. "Margo. Niebezpieczna Wyspa" stał się inspiracją dla projektantki do stworzenia najnowszej "dorosłej" kolekcji wieczorowej oraz kolekcji "Young". Owocem współpracy Katarzyny Gałązki i Ewy Minge jest zimowa linia butów firmy Bartek, która już wkrótce będzie dostępna w sieci sklepów tej marki.

Premierowy pokaz Eva Minge Young - relacja
Małgorzata Socha z rudowłosą, piękną modelką w różanej sukience

Młodzi modele wśród na żywo miksowanej muzyki przez Dj Stezza, prezentowali kolekcje Ewy Minge. Dziewczynki w sukieneczkach primabalerin, w jedwabiach, tiulach, muślinach, z elementami rockowymi i oryginalnymi, dopełniającymi całości butami marki Bartek. Chłopcy natomiast ubrani byli w kurtki z lakierowanej wełny czy też eleganckie płaszczyki. Kolekcja została uzupełniona elementami ubrań Kinder Zone.

Premierowy pokaz Eva Minge Young - relacja
Tamara Arciuch z zachwyconym modelem u boku

Stylizacji podjęły się Marta Kalinowska (już po raz drugi) oraz Zuzanna Kuczyńska czyli redaktor działu Moda oraz stylistka z redakcji polskiej edycji magazynu Elle. Make up to kreacja makijażystów z firmy Rouge Bunny Rouge, natomiast fryzury to praca specjalistów z firmy Berendowicz&Kublin. Kreacje gwiazd uzupełniła biżuteria Dunia.

Premierowy pokaz Eva Minge Young - relacja
Karolina Malinowska z inną, równie przykuwającą uwagę modelką

Wsparcie imprezie okazał również Land Rover Polska, który przy okazji zaprezentował nowe modele samochodów, gwarantujące przewożonym dzieciom bezpieczeństwo. Ewa Minge i Janusz Onufrowicz wprowadzili widzów w zupełnie inny świat. W świat gęsty od magii i przygód, świat opowieść o zadziornej i pyskatej Margo. Pokazowi towarzyszyła niezwykła scenografia inspirowana ilustracjami z powieści a toast, zamiast szampanem wznoszono szklanką zdrowego mleka Milandia.

Premierowy pokaz Eva Minge Young - relacja
Eva Minge linia Young

Z okazji zbliżającej się gwiazdki dzięki partnerom i gościom przekazano najbardziej potrzebującym dzieciom z Domu Dziecka w miejscowości Chociule, w gminie Świebodzin w woj. lubuskim masę niespodzianek w postaci butów Bartek, odzieży Kinder Zone, wyrobów mleczarskich Milandia, słodyczy Ferrero Roche, soków Hugo i Siódme Niebo, sprzętu RTV od firmy Sharp, książek, artykułów edukacyjnych.

Ogromną radość dzieciom sprawili zaproszeni goście, którzy przychodząc na pokaz przynieśli zabawki. Wśród nich na widowni znaleźli się między innymi także Tomasz i Hanna Lis z córkami.

Wychowankowie Domu Dziecka z miejscowości Chociule przybyli do Warszawy i mogli czynnie uczestniczyć w pokazie dzięki uprzejmości Roberta Dowhana - Prezesa złotego klubu żużlowego Falubaz z Zielonej Góry, który wraz z Ewą Minge organizuje akcję wspierania domów dziecka w województwie lubuskim.

Poniżej możecie obejrzeć kolekcje - wieczorową oraz dziecięcą w pełnej fotorelacji z pokazu.

Źródło: Materiały prasowe
Fot. MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/28.12.2009 15:14
no zawsze fajnie gdy dba się o tych biedniejszych zwłaszcza gdy sa to dzieci - ale nie oszukujmy się - szlachetne to nie do końca ponieważ jest do dla niej darmowa reklama_ - czyż nie?
/27.12.2009 21:02
To bardzo szlachetny cel by pieniądze z tego pokazu Ewy Minge przekazac na potrzebujące dzieci.