Zobacz kolekcję inspirowaną filmami Felliniego

Już wkrótce do kupienia!
Przypadkowe spotkanie projektanta Michaela Hekmata z aktorką, reżyserką i scenarzystką Ewą Bukowską zaowocowało powstaniem zupełnie niezwykłej kolekcji.

Ewa jest kobietą z bardzo silnym poczuciem niezależności, skrywająca w sobie nutkę nonszalancji. Dlatego zaprosiłem ją do współpracy nie tylko jako muzę, ale również do współtworzenia kolekcji” – powiedział Michael Hekmat.

Cinema Verite jest kolekcją inspirowaną twórczością Felliniego, którą obydwoje uwielbiają. 
W kolekcji wykorzystane zostały charakterystyczne włoskie tkaniny pasujące do klimatu filmów Felliniego. Gęsty jersey połączony z muślinowym jedwabiem, wełna z Biella, ręcznie pikowany welur -wszystkie te materiały idealnie podkreślają ultra-kobiecy charakter kolekcji równocześnie utrzymując wygodę i swobodę noszenia.  
Ewa Bukowska prace z Michaelem wspomina jako wyjątkowo inspirującą i przyjazną.

"My artyści jesteśmy trochę jak dzieci - mamy ogromną potrzebę przebywania w swoim towarzystwie. Michael jest „pięknoduchem” – ma naprawdę piękną duszę! Jest bardzo zdolnym młodym człowiekiem, który do swoich projektów czerpie inspirację ze sztuki: z filmu, malarstwa... Również z tego powodu współpraca z nim była dla mnie prawdziwą przyjemnością" – mówi aktorka.


Kolekcję ‘Cinema Verite’ będzie można nabyć wyłącznie przez sklep internetowy Mostrami.pl już w przyszłym tygodniu. Istnieje także możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z projektantem w Atelier BLESSUS w Warszawie.

Tak prezentują się projekty kolekcji oraz zdjęcia z jej przygotowań:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Zmory!
/6 lat temu
eleganckie :)