POLECAMY

Kolejna edycja Bilioneurobab!

Bilioneurobab (BEB) rusza już za chwilę z kolejną edycją imprez DESIGNER SAMPLE SALE. Nie przegap szansy na wyjątkowe zakupy w klimatycznym miejscu, w towarzystwie inspirujących ludzi i przy atmosferze prawdziwego święta MODY i DESIGNU! Na tym wydarzeniu nie może Cię zabraknąć!
Kolejna edycja Bilioneurobab!

Zapamiętaj datę i miejsce: Warszawa, 8-9 październik; Aula Polish Open University, ul. Domaniewska 37 A

Szukasz inspiracji? Na BEB poznasz nie tylko obowiązujące trendy na jesień/zima 2010, ale przede wszystkim wpuścisz je do własnej szafy i mieszkania. Odurzy cię paleta barw, oszołomi szeroki wybór modeli, a znęci niska cena. Takich zakupów dawno nie robiliście:

  • Zapolujesz na markowe ubrania i dekoracje wnętrz po specjalnych cenach bilioneurobab.
  • Będziecie mogli ubrać nie tylko siebie ale i swoje wnętrze! Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, Bilioneurobab po raz pierwszy przedstawi kolekcję sztuki użytkowej - BEB DECO. Na tej wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju edycji Bilioneurobab, oprócz kolekcji „fashion”, będzie można kupić produkty do wyposażenia wnętrz polskich i zagranicznych projektantów, takich jak PINK PUG Design, M4M studio czy ekskluzywny Kaniewski Haute Design, Kartell i wielu innych.
  • Z Bilioneurobab wspierasz rozwój młodych talentów! Rozumiejąc swoją odpowiedzialność społeczną, w tym roku BEB postanowił, jeszcze silniej niż dotychczas, skupić się na działalności non profit i promocji „młodych zdolnych”. Po raz pierwszy impreza odbędzie się pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dla której stworzony zostanie specjalne showroom prezentujące pracę absolwentki Kasi Bakowskiej.

Jak zawsze podczas imprezy odbywać się będą pokazy mody, pokazy fryzur i makijażu, pokazy samochodowe oraz inne artystyczne atrakcje. W tym roku na naszym wybiegu zaprezentują swoje najnowsze kolekcje: Maja Suchecka, Sloma&Trymbulak, Piotr Gajda. O makijaż zadba Rouge Bunny Rouge. DLATEGO NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ! Pamiętaj: czas to pieniądz. Pierwsi zyskują najwięcej!

Polecamy: Styl gwiazd - Ada Fijał w stylu lat 50-tych

Na zakupach obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Podczas bilioneurobab nie będzie inaczej! Wyjątkowe kolekcje w pojedynczych egzemplarzach i wyrafinowane wzory i fasony, stworzone przez najlepszych projektantów mody i designu kupisz po specjalnych cenach bilioneurobab.

Uwaga! Tylko Karta Platynowa umożliwia zakupy w pierwszej kolejności. Już od 11.00 w sobotę można będzie upolować najciekawsze propozycje ulubionych projektantów i marek. Skorzystaj ze specjalnego programu członkowskiego. KARTY VIP – to nie tylko gwarancja udanych zakupów, ale i innych przywilejów, w tym – ekskluzywna paczka niespodzianka. Zarejestruj się na www.bilioneurobab.pl i kup kartę VIP.

Zobacz też: Jak się ubrać w stylu Jackie O.?

Bilioneurobab to impreza zamknięta, żeby wejść musisz się zarejestrować na stronie internetowej.

Co będzie mona zobaczyć i kupić?

Kolekcje Fashion:

Łukasz Jemioł, Atelier Słoma & Trymbuła, Michał Starost, Plich, S.T.A.M.P.S., Pepe Jeans, Leo Lazzi, Karina Królak, Kasja Michorowska, Piotr Gajda, Aleksandra Markowska, Maja Suchecka, Ayenn Maria Kotecka, Bag to Black, Milita Nikonorow, Selektornia, Agata Re, Rina Cossack, Sylwia Całus, Brera, DHEA, Femini, Goshico, Greenestablishment, Joanna Kępińska, Culture, Iwona Bielawska IW Design, Katarzyna Kamińska-Łebska, Zemełka&Pirowska, Dorota Koperska, Jagoda Kursa, Not to repeat, Paolo Parma, Purol Design, Paulina Plizga, Sabrina Pilewicz, CLASS, FashionIdea.pl, Tingos Studio, Łucja Wojtała, Bardzo Studio, Anna Drabczyńska, Anita Pazura, , Galeria Schiffers, Pracownia kaletnicza de Mehlem, i inni.

Kolekcje Deco:

Kaniewsk Haute Design, Kartell, La Fabric, Malafor, Pink Pug Design, Alelale, Asia Piaścik, AT Design, Pure Nonsense, Galeria Opera, Glamstore, Knockoutdesign, m4m Studio, FlowerFeltDesign, design4europe, Dekornik, Naklejki Ścienne, Fabriqa., Furnicouture, Indivi, Katarzyna Bazylczyk, Magda Smoleńska, oklejgo, Paged Meble, Razy 2, Royal Home i inni.

Zdjęcie: Kolekcja Mai Sucheckiej, /fot. Paulina Jakubiuk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)