Kinga Rusin ma nowe hobby! fot. MWmedia

Kinga Rusin lubi nowości!

Kinga Rusin lubi nowości i lubi oszczędzać czas. Zobacz, co w związku z tym postanowiła!
/ 20.09.2011 18:33
Kinga Rusin ma nowe hobby! fot. MWmedia

To nie są żarty - Kinga Rusin przesiadła się na motor! No, może jeszcze nie, ale poważnie myśli o wyrobieniu prawa jazdy na motocykl! Wszystko dlatego, że denerwuje ją stanie w korkach. Postanowiła więc nauczyć się jeździć motorem. Niestety pech chciał, że miała mały wypadek.

Na szczęście nic się nie stało - poza drobnymi otarciami. Jak mówi jej znajomy w rozmowie z gazetą "Świat i ludzie":

"Szło jej świetnie, ale moment nieuwagi no i zaliczyła wywrotkę. Trochę się potłukła, ale wcale jej to nie zniechęciło. Powiedziała, że jeśli nadal będzie jej to sprawiać przyjemność, pomyśli o kursie jazdy na motocyklu."

Cieszymy się, że Kinga jest zdrowa i gratulujemy jej odwagi :) Niestety jej pomysł o zmianie samochodu na motor nie podoba się jej partnerowi - Markowi Kujawie. Jak mówi znajomy pary:

"Jest przerażony tym, że Kinga może prowadzi motocykl. Marek lubi adrenalinę, ale jazdę na dwukołowych ścigaczach uważa za zbyt niebezpieczną. Do tego przeraża go nieprzewidywalne zachowanie innych kierowców. Szczególnie teraz, po wypadku Jarosława Wałęsy, gdy tyle mówi się o niebezpieczeństwach związanych z jazdą motorem, stał się jeszcze bardziej czujny i stanowczo jej to odradza."

Kinga Rusin i Marek Kujawa/ fot. MWmedia

Jak mówi przysłowie pożyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie.

Zobacz też: Jola Rutowicz pisze autobiografię