Kampania reklamowa Big Star wiosna lato 2013

Dżins...wygodny i ponadczasowy!
04.03.2013 08:12
Również w tym sezonie Big Star stawia na znajomą stylistykę, kojarzoną z poprzednich kampanii: grupa przyjaciół różniących się wiekiem i osobowością reprezentuje odbiorców marki, dla których ważna jest wolność w sposobie bycia i ubierania. Najnowsza kolekcja marki to przede wszystkim pozytywne emocje, energia, atmosfera luzu i swobody.

Your Life. Your Jeans.

Hasło przewodnie Big Star, które od lat przyświeca marce: Your Life. Your Jeans jest niezmiennie punktem wyjścia, który od lat utożsamiany jest z wolnością i podążaniem za własnymi przekonaniami. Wygodny i ponadczasowy, uniwersalny i zawsze aktualny, niezależnie od obowiązującej mody i trendów, pozwala czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Dżins jest bazą do setek stylizacji od najbardziej odważnych, po eleganckie. Doskonale łączy się z innymi materiałami  i elementami garderoby, sprawdza się niemal w każdej konfiguracji, niezależnie od okazji. Jest stałym elementem naszego ubioru i towarzyszy nam niemal codziennie.

Autorem sesji wizerunkowej jest znany polski fotograf Marcin Tyszka, który współpracuje z marką już po raz trzeci, podobnie jak agencja Warsaw  Creatives, która odpowiada za produkcję. Materiał video do kampanii zrealizował Kuba Kossak.

Zobacz wiosenne video Big Star:Zobacz galerię zdjęć: