Kalosze - modne i praktyczne

Stanowią doskonałą ochronę przed deszczem. Na pogodę w kratkę nie mają sobie równych. Mowa o kaloszach, które wiodą prym w tym sezonie. Jeśli jeszcze nie przekonałaś się do tego obuwia, zobacz modne i niepowtarzalne modele. Podzieliliśmy kalosze na kilka kategorii: klasyczne, krótkie, kolorowe, sznurowane i super modne.
/ 19.06.2018 15:39

Stanowią doskonałą ochronę przed deszczem. Na pogodę w kratkę nie mają sobie równych. Mowa o kaloszach, które wiodą prym w tym sezonie. Jeśli jeszcze nie przekonałaś się do tego obuwia, zobacz modne i niepowtarzalne modele.

Kalosze - modne i praktyczne

Dawniej gumowce były masywne i nudne. Teraz są szykowne i stylowe. Wszystko za sprawą producentów, którzy tchnęli w ten typ obuwia nowe życie. Sklepy obuwnicze oferują szeroki wybór kaloszy. W kratkę, kwiatki, panterkę – do wyboru. Może dzięki ciekawym fasonom, kolorom i wzorom na kaloszach również polubisz gumowce? Moda już je pokochała!

Klasyczne

Ten typ kaloszy idealnie pasuje do wszystkiego. Jeśli zatem szukasz uniwersalnych, jednokolorowych gumowców jest to doskonały model dla ciebie. Krocz zatem modnie i pewnie (nie tylko po kałużach!).

Kalosze - modne i praktyczne

Na zdjęciu - Małgorzata Socha (MW Media)

Krótkie

Niebanalna i stylowa propozycja dla kobiet szukających modnych i funkcjonalnych butów. Do złudzenia przypominają botki, które królują na ulicach od kilku sezonów. Oryginalny wzór na kaloszach sprawi, że będą podwójnie modne.

Sprawdzą się również czarne krótkie kalosze damskie.

Kalosze - modne i praktyczne

Na zdjęciu - Eliza Doolittle (PR Photos)

Kolorowe

W tak kolorowych kaloszach nie straszna będzie żadna ulewa. Ponadto zadbają o nasz dobry humor i przede wszystkim - stopy. Postaw w tym sezonie na bajeczne gumowce!

Kalosze - modne i praktyczne

Na zdjęciu - Patricia Kazadi (MW Media)

Sznurowane

Sznurowane kalosze z pewnością skradną niejedne serce. To propozycja dla kobiet, którym znudziły się klasyczne modele. Wybierz gumowce, które nie tylko są przeciwdeszczowym obuwiem, ale także modnym dodatkiem.

Kalosze - modne i praktyczne

Na zdjęciu - Lidia Popiel (MW Media)

Supermodne

Kratka, pepitka czy panterka? Kolekcja kaloszy wpisuje się doskonale w trendy na jesień i zimę. Jeśli pokochałaś te modne wzory, zainteresują cię również gumowce.

Kalosze - modne i praktyczne

Na zdjęciu - Dorota Wellman (MW Media)