Kalosze dla dzieci - przegląd najmodniejszych!

Kalosze dla dzieci - przegląd najmodniejszych!

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Na pewno nie w kaloszach! Zobaczcie najmodniejsze modele kaloszy dziecięcych. W kałużach też można wyglądać stylowo!
Kalosze dla dzieci - przegląd najmodniejszych!

Kalosze dla dzieci - przegląd modnych modeli

Zauważyliście, że dzieci nigdy nie narzekają na pogodę? Słońce, śnieg, czy szaruga – chcą przebywać na podwórku niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W co się bawić z dzieckiem jesienią, kiedy jest zimno i pada deszcz? Czy szkrab mały czy duży - będzie szczęśliwy w kałuży!

Jesienna pogoda sprzyja wielbicielom kaloszy! W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć wiele kolorowych modeli zarówno do użytku jesienią jak i zimą (z futerkiem w środku).

Kupując kalosze zwróćcie uwagę, na 3 elementy- czy posiadają wzmocnienie pięty, mają antypoślizgową podeszwę i czy są lekkie. Tylko takie kalosze będą wygodne i posłużą maluchom dłużej!

5 pomysłów na jesienny spacer

Kalosze dla chłopców

Wśród kaloszy chłopięcych możemy znaleźć krótkie i długie modele w fantazyjnych kolorach i wzorach, wśród których najmodniejszy jest motyw pirackich wąsów i trampkowy styl.

Kalosze dla dzieci - przegląd modnych modeli
Kalosze trampki Be Only, świecące Lidl, z dziurkami ułatwiającymi wkładanie Petit Bateau, smoki H&M, sznurowane CeLaVi, w paski Molo, z wąsami Be Only

Kalosze dla dziewczynek

Zdecydowana większość kaloszy dla dziewczynek ma modny nadruk Hello Kitty lub inną postać z kreskówek. Wśród spokojniejszych wzorów wyróżniają się bardzo modne groszki.

Kalosze dla dzieci - przegląd modnych modeli
Kremowe w groszki Pomodapi, różwe z uchwytami H&M, w sowy Hatley, świecące Lidl, w kwiatki Aigle, w serduszka Crocs, czarne w groszki Be Only

Mając kalosze możecie zacząć zabawę! Oprócz popularnych skoków, warto zabawić się w:

1) Tor przeszkód. Dziecko może biegać slalomem między kałużami. By wyścig urozmaicić, warto wykorzystać znalezione kamienie lub patyki;
2) Śpiewanie deszczowych piosenek. O deszczu powstało wiele wierszy i piosenek - spróbujcie się jakiejś nauczyć i zaśpiewać na spacerze;
3) Puszczanie papierowych łódek. Zróbcie kilka łódek techniką orgiami i pozwólcie im popłynąć.

Kalosze dla dzieci - przegląd modnych modeli
Fot. Fotolia