POLECAMY

Jesienno-zimowa kolekcja CROPP

W najbliższym sezonie salony CROPP zamienią się w kipiące energią, osiedla. Absolutną nowością są CROPP-owe buty w niebanalnym stylu. Miasto wzywa!
Jesienno-zimowa kolekcja CROPP fot. serwis prasowy
Dla dziewcząt marka CROPP przygotowała dwie linie: GIRLIE CREW i NAUGHTY SIS. Pierwsza jest dla energicznych, odważnych i pełnych radości drużyn dziewcząt w ciuchach CROPP, które zdobywają ulice! Przyjaciółki zawsze trzymają ze sobą sztamę, wspólnie uprawiają sport oraz interesują się modą. Dlatego cenią proste formy i wygodę, które oferuje najnowsza kolekcja CROPP. Przykładają też dużą wagę do ciekawego wzornictwa w klimacie oldschool, nie boją się pokazać w żywych kolorach i ubraniach z nadrukami.

NAUGHTY SIS to linia dla dziewczyn bezkompromisowych, które preferują modę ulicy. Stawiają na oryginalność i pomysłowość. Odważne, pewne siebie i lubiące się wyróżniać interesują się kulturą miasta. W modzie mają jasno określony własny styl, którego nie boją się eksponować. Przykładają dużą wagę do jakości wykończenia i materiałów.

CROPP MEN
to linia ciuchów dla przebojowych chłopaków z miasta: STREET WEAR, w ramach której znajdziemy linię regularną, zatytułowaną „MASHUP THE PLACE” oraz stricte trendy „SQUARE ONE”. STEEET WEAR „Mashup the place” to niezwykła kolekcja dla chłopaków zastanawiających się nad życiem, drążących egzystencjalne pojęcia takie jak prawda, kłamstwo, pokój, twórczość, przyszłość. Ubrania z tej linii ozdobione są grafikami przedstawiającymi dziwne, mistyczne sceny, niesamowite postacie, trochę chaosu i trochę grozy. Wybierz się w podróż z marką CROPP! Linia „Square one” z kolei pokazuje nam alternatywne podziemie artystyczne, które wychodzi na ulicę z hasłem: "Jesteśmy artystami, chcemy tworzyć"! W męskiej kolekcji dominuje świat sztuki ulicy. Ciuchy z napisami i rysunkami w wyrazistych kolorach, takich jak soczysta zieleń czy ostry błękit, przeznaczone są dla twórczych, męskich dusz.

Męską kolekcję dopełnia linia STYLE SELECTOR, w ramach której pojawiać się będą kolekcje specjalne, takie jak CROPP ARTISTS czy ORGANIC COTTON. Do tej linii zalicza się również TECHNICAL OUTWEAR łącząca w sobie pasję do aktywności fizycznej z trendami street.

CROPP ma w tej kolekcji jeszcze jedną nowość. Dopełniają ją CROPPowe buty! Wyróżniają się nietuzinkowym, dopracowanym w każdym szczególe designem. Satynowe podszewki, grafiki na podeszwach wykonanych z różnych materiałów, oldschoolowe printy, ale też klasyczne wzory modowe. Na tym jednak nie koniec. Kształt cholewki, marszczenia i aplikacje sprawią, że nikt nie pozostanie nijaki. Kolorystyka pozwoli Ci wyrazić siebie, a co najważniejsze, ich umiarkowana cena sprawi, że tego sezonu wręcz zapragniesz je mieć!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
Cropp rządi Xd
/10 lat temu
Lubię Cropp'a, bo ma fajne ciuchy!