Jesienno-zimowa garderoba Makalu

Fantazyjne swetry, kamizelki i płaszcze, kroje dopasowane do sylwetki to propozycje Makalu Fashion House – polskiej marki odzieżowej.
/ 13.10.2007 09:10
Fantazyjne swetry, kamizelki i płaszcze, kroje dopasowane do sylwetki to propozycje Makalu Fashion House – polskiej marki odzieżowej.

Tej jesieni projektanci firmy Makalu wprowadzili do kolekcji kurtki i płaszcze. Uszyte z materiałów nie przepuszczających wilgoci i wiatru, przyjemnie otulają i zapewniają modny lok na ten sezon. Kroje dopasowane do sylwetki to hit tego sezonu. Tak skrojone płaszcze i kurtki pozwalają wyeksponować figurę a tym samym ciekawie podkreślić atuty sylwetki. Kobieta Makalu może poczuć się tej jesieni i zimie niezwykle powabnie i wyjątkowo.
Uzupełnieniem jesienno-zimowej garderoby są obszerne, fantazyjne swetry, kamizelki i poncza.

Kolekcja charakteryzuje się ciepłą kolorystyką, dominują w niej odcienie fioletu, burgunda, szarości.
Niepowtarzalnego charakteru kolekcji dodają bardzo modne w tym sezonie elementy tj. zakładki, wiązania oraz ciekawe akcesoria paski i klamry.
Stylowe kapelusze są uwodzicielskim akcentem dla kobiety, która wybiera modę w stylu Makalu, podkreślając w ten sposób swój indywidualny charakter.

Propozycja na sezon jesień-zima skierowana jest do pań ceniących dobry wygląd, wygodę i szlachetność materiałów występujących w kolekcji. Miękka i przyjemna wełna, tweedy oraz dodatki z futerka, tworzą kolekcję elegancką, przyjemną w noszeniu i bardzo praktyczną.
Szeroka gama modeli, zróżnicowana kolorystyka, pozwala na stworzenie wielu ciekawych kreacji, w których kobieta MAKALU poczuje się niezwykle tego sezonu.

O marce Makalu:
  • MAKALU FASHION HOUSE to prężnie działająca, polska firma odzieżowa.
  • Dewizą firmy MAKALU jest doskonała jakość, lekkość formy, lansowanie nowych trendów w modzie, tworzonych z myślą o kobietach, które chcą stworzyć własny styl.
  • P.P.H. MAKALU została założona w 1995 roku przez prywatnego przedsiębiorcę – Dorotę Stolarz z siedziba w Konstantynowie Łódzkim.
  • Obecnie firma posiada 51 punktów handlowych, z których 3 stanowią stoiska firmowe, a pozostałe to salony.
  • W sezonie jesień/zima 2007/08 MAKALU wprowadziło do kolekcji nowe produkty – kurtki i płaszcze.