POLECAMY

Jak nosić futra, żeby nie wyglądać grubo

Radzi słynny, polski stylista Piotr Sałata!
Jak nosić futra, żeby nie wyglądać grubo fot. FREE

Modne futra nie są zarezerwowane jedynie dla szczupłych i wysokich dziewczyn. Aby cię nie pogrubiły, wybieraj krótsze fasony i noś je z paskiem w talii.

* Futrzane płaszcze o długich włosach zazwyczaj poszerzają, więc powinny nosić je jedynie szczupłe i wysokie dziewczyny. Możesz jednak spiąć takie futro szerokim pasem w talii, wtedy długie i sterczące włosy nie pogrubią sylwetki.

* Niskie dziewczyny powinny wybierać krótsze futrzane kurtki i łączyć je z wąskimi spodniami i spódnicami, tak żeby wysmuklić swoją sylwetkę. Korzystnie wyglądają wysokie obcasy na dość grubych słupkach.

* Jeśli problemem są szerokie ramiona, lepiej wybrać kamizelkę z futra i nosić ją na wąską skórzaną kurtkę do spodni rurek. Kamizelkę można zawiązać wąskim paskiem nad biodrami.

* Dziewczyny o bardziej okrągłych kształtach mogą wybrać kurtkę z futra, ale taką, która kończy się tuż nad biodrami. Taka długość da wrażenie wysmuklenia i wydłużenia figury. Warto też zwrócić uwagę na rękaw, najlepiej żeby był trzy czwarte, co pozwoli odsłonić szczupłe nadgarstki. Do takiego futra należy założyć długie skórzane rękawiczki i spodnie z szerokimi nogawkami lub wąską spódnicę tubę.

* Dla kobiet o szerszych biodrach i dużym biuście najlepszym rozwiązaniem będzie płaszcz ze strzyżonego lub krótkowłosego futra. Najlepiej nosić go z paskiem i nie zapinać pod samą szyję, dzięki temu uzyskasz dekolt w kształcie litery V, który wydłuży sylwetkę.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)