Salma Hayek fot. ONS

Jak eksponować duże piersi

Jeśli chcesz, żeby twój biust wyglądał ponętnie, naucz się go eksponować!
/ 13.02.2009 14:40
Salma Hayek fot. ONS
Jędrne i zadbane piersi, jak u Salmy Hayek, możesz śmiało pokazywać – to dla ciebie stworzone są duże dekolty!

Duży biust świetnie prezentuje się w wydekoltowanych bluzkach i sukienkach. Aby jednak nie wyglądać zbyt wyzywająco, wybieraj kreacje choćby z małymi rękawkami. I koniecznie pokreśl talię!

Dla kobiet z dużym biustem zakazane są golfy, dekolty pod szyję i bluzki ze stójką, bo sprawiają, że góra sylwetki wygląda bardzo masywnie.

Pamiętaj też, że twoje płaszcze, żakiety i sukienki powinny mieć zaznaczoną talię
(a nie linię trapezu), żeby zachować proporcje sylwetki. Dobre są jednokolorowe, gdyż duże wzory optycznie powiększają piersi. Podobnie jak masywna biżuteria.

Biustonosze - ciaśniejsze czy luźniejsze? Które lepsze? - czytaj i dyskutuj na forum >>Na pierwszym zdjęciu Salma Hayek nie prezentuje się najlepiej - biust brzydko wypycha sukienkę. Za to na drugim zdjęciu sukienka idealnie podkreśliła największe atrybuty aktorki.
Salma Hayek Salma Hayek
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/02.04.2010 17:40
A czemu nie zrobią poradnika, jak ZMNIEJSZYĆ duży biust?
/11.05.2009 18:39
Zagłębiałem się w ten temat i po przewertowaniu wiarygodnych źródeł mogę przypuszczać, iż Salma zrobiła sobie operacje powiększającą piersi. Wystarczy nawet tylko porównanie jej obecnego stanu z poprzednim.
/07.02.2009 18:49
biustonoszy duzy wybór tylko w dobrych sklepach; dobra bluzka tez jest tak skrojona ze nie musisz kupowac wiekszej (ja nosze rozmiar 36 przy biuście 65G) jedynie przy koszulach jest problem bo sie nie dopinają w biuście.....ale taka nie dopięta jest berdziej sexy ;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)