HUGO - kolekcja męska

W sezonie Jesień/Zima zapraszamy panów na pełną przygód eskapadę. Nasza kolekcja to młodzieńcza energia w połączeniu z tradycyjną elegancją.
/ 15.11.2007 12:27
W sezonie Jesień/Zima zapraszamy panów na pełną przygód eskapadę. Nasza kolekcja to młodzieńcza energia w połączeniu z tradycyjną elegancją. Stroje tego sezonu czerpią inspiracje z wielu źródeł, takich jak kultura klubowa czy styl fanów snowboardu i skatingu, nawiązując jednocześnie do trendów rockowych. Tę różnorodność inspiracji skontrastowano z ponadczasowym klasycznym krojem ubrań.

Ubrania można dobierać na wiele różnych sposobów, od luźnego stylu miejskiego, po ekstrawagancki styl gwiazd rocka. Paleta kolorów jest dość stonowana, począwszy od błękitów, przez różne odcienie beżu, zimową biel i kolory wrzosu, po brązy, liczne czernie i elementy oliwkowo-zielone. Tkaniny zdobią wzory pasterskiej kraty. Przeważa ciężka wełna, dżersej i żakard.

Na Jesień/Zimę proponujemy nastrój młodości, lekkości ducha i zabawy. Stroje są eleganckie ale nie pretensjonalne. Kolekcja HUGO pełna jest werwy i wyrafinowania: subtelność za dnia, zabawa w nocy. Kluczowa jest dla niej wielofunkcyjność.
Stroje o obszernych kształtach nawiązują do lat 80., lecz są oczywiście nowocześnie uaktualnione. Do ciężkiego swetra możesz założyć zwężane spodnie. Ubrany w ciepły wełniany płaszcz, grubą nylonową kurtkę, ciężki lodenowy lub powlekany bawełniany płaszcz, będziesz wyglądał oryginalnie, choć tradycyjnie.

Na wieczór proponujemy wyrafinowane ubrania w stylu klasycznym, ale urozmaicone zaskakującymi elementami, tworzącymi wrażenie stonowanego luksusu. Wyszukane tkaniny, takie jak mieszanka wełny z kaszmirem, moher oraz jedwab spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania.