Harper's Baazar Celebrates Icons By Carine Roitfeld - Czerwony dywan

Sprawdźcie jak wyglądały Lady Gaga, Donatella i cała reszta!
Joanna Mroczkowska / 08.09.2014 08:26

W Nowym Jorku odbyła się wielka gala Harper's Baazar Celebrates Icons By Carine Roitfeld, na którą była naczelna Vogue Paris zaprasza największe gwiazdy świata mody. Nic więc dziwnego, że na czerwonym dywanie można było spotkać tłum top modelek, projektantów i ikon mody każdego rodzaju.


Gwiazdy na imprezie u Carine Roitfeld

Lady Gaga na czerwonym dywanie pojawiła się w czarno-białym stroju projektu Alexandre Vauthier Couture. Gwiazda wyglądała świetnie, bardzo w swoim stylu, ale nas nie powaliła z nóg jej stylizacja. W przeciwieństwie do Alessandry Ambrosio. Aniołek Victoria's Secret w czarne kreacji tkanej z połyskujących nici wyglądała ultra sexy.

W przeciwieństwie do koleżanek z branży Donatella Versace pojawiła się na imprezie w jasnej sukience projektu Versace, oraz w ażurowych kozakach też swojej marki. Zaś top modelka z RPA - Candice Swanepoel wystąpiła w jedwabnej sukni do ziemi Kaufmanfranco w kolorze baby blue. A na koniec wciąż piękna Karolina Kurkova. Słynna modelka postawiła na garnitur od The Row (marka bliźniaczek Olsen), oraz szpilki od Toma Forda.

Więcej stylizacji gwiazd:

Zajrzyjcie do galerii z kreacjami gwiazd na imprezie w NYC: