Gwiazdy serialu Mad Men - Czerwony dywan - Styl gwiazd

Zobaczcie jak się prezentowały na czerwonym dywanie
Joanna Mroczkowska / 30.03.2015 06:56

W Dorothy Chandler Pavilion w Los Angeles odbyła się wielka impreza serialu "Mad Men". Słynny Black & Red Ball przyciągnął na swój czerwony dywan mnóstwo gwiazd. A wszystkie, jak się można było spodziewać wyglądały świetnie!

Gwiazdy na imprezie serialu "Mad Men"

Christina Hendricks, której rola w tym telewizyjnym hicie przysporzyła największej popularności wybrała na tę okazję obszerną suknię Zaca Posena. Projekt tego amerykańskiego designera całe szczęście miał odczepiany tren, a w jej pełnej okazałości aktorka pojawiła się jedynie przed fotoreporterami.

Jedna z najbardziej stylowych nastolatek w Hollywood - Kiernan Shipka postawiła kolejny raz na Miu Miu. Sukienka ozdobiona piórkami strusimi wyglądała na niej stylowo. Musimy zaznaczyć, że Kiernan tego wieczoru miała na sobie wszystko z metką tego włoskiego domu mody. Sandałki na obcasie i ozdobna kopertówka to również dzieło Miu Miu.

Beth Behrs, którą większość zna z serialu "Dwie Spłukane Dziewczyny" ("2 Broke Girls"), pojawiła się na evencie w czerwonej sukni Naeem Khan (kolekcja Resort 2015). Piękne koronki bardzo do niej pasowały. A na koniec piękna jak zwykle January Jones. Gwiazda miała na sobie czarno-czerwoną suknię Prabala Gurunga (kolekcja Pre-Fall 2015). I chyba jako jedyna pamiętała o myśli przewodniej imprezy - Black & Red...

Więcej stylowych gwiazd na czerwonych dywanach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)