Gwiazdy na 71. festiwalu w Wenecji - Styl gwiazd - Modne ubrania

Top modelki, aktorki i kto jeszcze?
Joanna Mroczkowska / 01.09.2014 06:29

Festiwal filmowy w Wenecji, a dokładniej 71. Venice International Film Festival (La Biennale di Venezia) trwa. Na czerwonych dywanach można spotkać wiele gwiazd, a co za tym idzie zobaczyć wiele udanych, bądź mniej stylizacji. Podczas pierwszych kilkudziesięciu godzin festiwalu mogłyśmy podziwiać parę aktorek i modelek m.in. na celebracji otwarcia. Teraz idziemy dalej i zaglądamy na premiery, bo w końcu czerwony dywan zostanie zwinięty dopiero 6. września.Gwiazdy na 71. festiwalu filmowym w Wenecji

Podczas premiery filmu "Birdman" 25-letnia Emma Stone miała na sobie stylowy komplet nowojorskiego kompletu Proenza Schouler, który sparowała z pięknymi szpilkami Christiana Louboutina "Door Knock". Alessandra Ambrosio na jednej z gal festiwalu pojawiła się w boskiej sukni Alberty Ferretti. Włoskiej projektantki, której kreacje póki co najczęściej goszczą na imprezach tej edycji Venice International Film Festival.

Obok nich na festiwalu pojawiła się Lena Dunham, twórczyni hitu HBO "Dziewczyny". Ta postawiła na op-art, czyli kreację Miu Miu w modne optyczne wzory. Zaś Kirsten Dunst na imprezie Miu Miu Women's Tales, miała na sobie mini w modne printy również projektu Miucci Prady.

Więcej gwiazd na festiwalu w Wenecji:


Zajrzyjcie do galerii z gwiazdami na Festiwalu w Wenecji: