Gwiazdy Avengers: Czas Ultrona - Czerwony dywan - Styl gwiazd

Dzisiaj premierę ma w Polsce!
Joanna Mroczkowska / 08.05.2015 07:17
"Avengers: Czas Ultrona" pretenduje do kinowego hitu sezonu. Nie jesteśmy pewne czy pokonają rekord wszech czasów jaki pobili "Szybcy i Wściekli" jednak wszystko przed nami. W końcu premiera najnowszej części o superbohaterach w Polsce ma miejsce właśnie dzisiaj. Jednak chwilę przed tym terminem gwiazdy pojawiały się na czerwonych dywanach w Los Angeles, Londynie czy Nowym Jorku i promowały ten obraz w jak najlepszym stylu.
Jedną z głównych ról "Avengers: Czas Ultrona" odgrywa piękna Scarlett Johansson. Aktorka promując swój najnowszy film wybrała projekty Balmain i Stelli McCartney. Gwiazda we wzorzystym kombinezonie Balmain wyglądała zjawiskowo jednak nam bardziej przypadła do gustu jej asymetryczna sukienka McCartney.

Gwiazdy na premierach "Avengers: Czas Ultrona"

Elizabeth Olsen, młodsza siostra słynnych bliźniaczek pojawiła się na jednej z premier w projekcie The Row. Marki, którą stworzyły Mary-Kate i Ashley Olsen. W końcu trzeba dbać i rodzinne interesy. Przy innej okazji aktorka wybrała projekt Saint Laurent. W obu wyglądała bosko! A na koniec Cobie Smulders. Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Jak Poznałem Waszą Matkę", na czerwonych dywanach wyglądała świetnie w projektach m.in. Bibhu Mohapatry czy Jasona Wu.

Więcej zdjęć i więcej stylizacji gwiazd znajdziecie zaglądając do naszej galerii. Zobaczcie jak na czerwonym dywanie prezentowały się: Donna Karan, Julie Chen, Jennifer Connelly, Jennifer Grey i Elsa Pataky.

Więcej mody w stylu gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)