Gorsety Axami

Przez jednych znienawidzone, przez innych uwielbiane – nieodzowne zawsze wtedy, gdy należało zadbać lub wyeksponować talię osy.
/ 04.01.2010 09:43
Kiedyś gorsety były obowiązkową częścią garderoby każdej damy. Dziś są seksownym dodatkiem, wręcz fetyszem, który kobieta powinna mieć w swej bieliźniarce.

Uwolniona z gorsetów płeć piękna nie na długo zapomniała o dopasowanych kreacjach, dzięki którym podkreślała talię i eksponowała biust. Gorsety wróciły do łask, będąc teraz nie dyskomfortowym elementem garderoby, a ciekawym jej urozmaiceniem – zmysłową manifestacją kobiecości dostępną w tysiącach barw i fasonów.

Właściwe wyeksponowanie autów figury szczególnie ważne będzie w momencie gdy zamierzasz założyć wieczorową suknię z dekoltem. Wtedy absolutnie niezbędny jest właściwy gorset, który wysmukli sylwetkę i odpowiednio podniesie oraz wymodeluje biust. Należy jednak pamiętać o tym, aby był on odpowiedni do figury i dopasowany do sukni – modowym faux paux byłoby założenie białego gorsetu do ciemnej sukni i odwrotnie. Gorset musi być także rozmiarowo idealny – minęły już czasy kiedy krynolinowe pancerze utrudniały podstawowe czynności jak np.: oddychanie czy schylanie się.

Axami w karnawałowym okresie proponuje gustowne linie gorsetów – eleganckie, przygotowane z ogromną dbałością o każdy szczegół. Idealne dla wytwornych dam.