POLECAMY

Gdzie znaleźć oryginalne, niepowtarzalne, a do tego tanie ciuchy?

Czy nie zdarzyło Ci się iść sobie spokojnie i nagle zobaczyć naprzeciwko osobę w dokładnie takim samym sweterku, jak ten, który sobie ostatnio kupiłaś? Prawda, że jest to odrobinę denerwujące? Przecież każda z nas chciałaby wyglądać niepowtarzalnie, inaczej, niż tłum dookoła, czy nawet najlepsza przyjaciółka… Tylko, czy w dobie wszechobecnych „sieciówek” jest jeszcze szansa na to, aby ubrać się niepowtarzalnie? Wystarczy zrobić eksperyment, wyskoczyć na week-end do innego miasta i wejść do jakiegokolwiek kompleksu handlowego. Co tam zobaczymy? Dokładnie te same sklepy, te same marki, te same ciuchy!
Czy nie zdarzyło Ci się iść sobie spokojnie i nagle zobaczyć naprzeciwko osobę w dokładnie takim samym sweterku, jak ten, który sobie ostatnio kupiłaś? Prawda, że jest to odrobinę denerwujące? Przecież każda z nas chciałaby wyglądać niepowtarzalnie, inaczej, niż tłum dookoła, czy nawet najlepsza przyjaciółka. Tylko, czy w dobie wszechobecnych „sieciówek” jest jeszcze szansa na to, aby ubrać się niepowtarzalnie? Wystarczy zrobić eksperyment, wyskoczyć na week-end do innego miasta i wejść do jakiegokolwiek kompleksu handlowego. Co tam zobaczymy? Dokładnie te same sklepy, te same marki, te same ciuchy!
 

Można oczywiście chodzić i szperać po lumpeksach, tylko nie będąc zaprzyjaźnionym z personelem, trudno trafić tam na coś ładnego. Można także ubierać się w ekskluzywnych butikach oferujących unikaty – tylko kogo na to stać? Można polować na aukcjach, tylko jakie są szanse na to, że znajdziemy akurat swój rozmiar? Wyjazdy zagraniczne? Hmmm, troszkę kosztowna impreza. Gdzie więc szukać oryginalności i unikalności? Otóż w Internecie! I wcale nie na aukcjach, czy forach, gdzie można wymienić się ciuszkami. Wystarczy zapisać się do zamkniętego klubu modowego Stilago! Co tam się znajdzie? Otóż przede wszystkim krótkie, limitowane w czasie oraz ilości kampanie sprzedażowe, a w dodatku z rabatami sięgającymi nawet 70%!

 

Stilago to nie tylko klub zakupowy. Stilago to styl życia. To powiew włoskiego stylu, tak bardzo cenionego przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. To miejsce, które buduje trwałe relacje ze swoimi użytkownikami. Stilago zaprasza do współpracy głównie producentów marek włoskich, które zawsze gwarantują 100% autentyczności oferowanych towarów oraz zapewniają sprawnie działającą logistykę.

Stilago jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących ubrań oryginalnych, jakże odmiennych od tych, które oferują sieciówki. Jak to możliwe? Otóż zamknięty klub zakupowy ma 2 podstawowe zasady: kampanie sprzedażowe na daną markę trwają zazwyczaj 3-5 dni oraz ilość dostępnych w kampanii produktów jest ograniczona! Niektóre produkty występują nawet w tak ograniczonej ilości, jak 5-7 sztuk! Ryzyko, że trafi się na ten sam ciuszek na ulicy jest więc minimalne.

 

Poczuj się więc wyjątkowo, a to - bez ryzyka, że całe miasto będzie ubrane tak, jak Ty! Dołącz do ekskluzywnej społeczności Stilago i kupuj produkty najlepszych włoskich marek nawet do 70% taniej.

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
Stilago to złodzieje!!!!! Zamównia są źle realizowane (nie te kolory, nie te rozmiary) Poza tym na zwrot kasy czeka się nawet pół roku!!!!!!!!!!!
/5 lat temu
Szanowny Pani/Panie, Zwrot pieniędzy odbywa się max. w ciągu 14 dni. Pomyłki przy pakowaniu jak wszędzie zdarzają się bardzo rzadko i nie przekraczają 0,2% wszystkich zamówień. W takim przypadku odbieramy błędnie wysłany produkt na nasz koszt.
/7 lat temu
Biżuteria BIAGI , tak ładna jak Pandora, a tańsza. Cała ze srebra o próbie 925. Biżuteria jest ręcznie wykonana, co dodaje jej jeszcze więcej elegancji. W święta warto zaszaleć i zafundować sobie w „Niebieskim-koraliku” wielkanocne jajko, zajączka, baranka , czy inną kaczuszkę. Ja już mam i nie mogę się doczekać świąt. W sklepie jest szybka obsługa, więc na pewno zdążycie.