POLECAMY

Gdzie ubiera się Kasia Cichopek

Przedstawiamy szybki przepis na styl Kasi!
Gdzie ubiera się Kasia Cichopek fot. ONS

Przyjrzeliśmy się ostatnio najnowszym stylizacjom Kasi Cichopek i udało nam się znaleźć prostą prawidłowość, którą kieruje się aktorka. Nietrudno zauważyć, że ulubionym sklepem Kasi jest Zara. To tam szuka inspiracji i jest niezwykle wierna sukienkom tej marki.

Choć Kasia jest celebrytką i spodziewalibyśmy się po niej nieco mniej oczywistych kreacji, trudno odmówić jej modnego wyglądu. Zazwyczaj jej wybory się sprawdzają i Kasia wygląda w nich korzystnie, nie wydając przy tym fortuny na strój, w którym pokaże się tylko raz.

Pod koniec lata widzieliśmy już Kasię w pięknej liliowej sukience we wzory, w szarej marynarce i wężowych szpilkach, i różowej sukience w stylu lat 60. - wszystko z dwóch ostatnich kolekcji Zara. Pomyłką była tylko skórzana tuba, za którą aktorce nieźle dostało się w mediach.


Casualowy look z Zary, dostępny także ludziom spoza świateł jupietrów Kasia zazwyczaj uzupełnią jedną z torebek swojej ulubionej marki - Carolina Herrera. W swojej szafie Kasia ma ich prawie 10, w różnych kolorach, rozmiarach i stylach. W ten sposób aktorka prosty look stara się łączyć z czymś ekskluzywnym i bardziej wyjątkowym.

Podsumowując - równanie na styl Kasi Cichopek jest proste:
ciuchy Zara + torebka Carolina Herrera = styl Kasi
Co wy na to? Warto naśladować taki look, czy jest zbyt oklepany?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)