Figl na lato '09 - ważny jest detal

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać - detal. To on nadaje ubraniom wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.
/ 27.07.2009 07:53

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje ubraniom wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie stroje często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.

Letnia kolekcja Figl jest też bardzo kobieca. Podzielono ją na linie Club, Prestige oraz Work. Tuniki, topy oraz letnie koszulki, które posiadają ciekawe wiązania na szyi, marszczenia oraz błyszczące dodatki w pasie i na dekolcie to cechy charakterystyczne kolekcji Club.

Figl na lato '09 - ważny jest detal

Prestige to, na przykład, zmysłowe sukienki ze ślicznymi detalami. Mała czarna na ramiączkach posiada odkryte plecy oraz związanie w okolicach szyi. Kolejna kreacja marki Figl to sukienka w kolorze bordo i czarnym. Idealnie pasuje na wieczorne spacery we dwoje oraz na imprezę z przyjaciółmi. Błyszczący pasek, który można opleść kilka razy wokół pasa oraz poszerzane rękawy ¾ to znak rozpoznawczy ubrań od Figla.

Figl na lato '09 - ważny jest detal

Linia Work to koszule z rękawami do łokcia oraz krótkimi. Ta część garderoby nie musi być w tym sezonie gładka i klasyczna. Można poszaleć z kolorami oraz ciekawymi rozwiązaniami. Figl proponuje koszule z żabotem, posiadające rękawy z bufkami lub z marszczeniami. Na chłodniejsze dni ciekawym rozwiązaniem jest bluzka z rękawami ¾, bardzo oryginalnie poszerzonymi. W takich kreacjach na pewno nie znikniesz w tłumie.

 Figl na lato '09 - ważny jest detal

Letnia kolekcja marki Figl już dostępna w sklepie online www.figl.pl. Poniżej w naszej galerii możesz obejrzeć więcej zdjęć z kolekcji marki Figl na lato 2009.

Źródło: materiały prasowe Figl