POLECAMY

F&F wreszcie w Polsce!

18 marca 2008 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się lauch brytyjskiej marki odzieżowej Florence & Fred (F&F). Imprezę rozpocznie pokaz kolekcji „F&F - Wiosna 2008”.
Na polski rynek wkracza brytyjska marka odzieżowa Florence & Fred (F&F). Z tej okazji w stolicy odbędzie się pokaz mody, prezentujący kolekcję tej firmy „F&F - Wiosna 2008”.

F&F to brytyjska marka odzieżowa, stworzona w 2001 roku. To marka elegancka, modna i niedroga, zawsze kierująca się trendami panującymi w danym sezonie. W asortymencie F&F znajduje się zarówno linia dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie znajdują się ubrania wykonane z materiałów i z dzianiny, odzież wierzchnia, stroje wieczorowe, a także bielizna oraz dodatki.

Marka F&F jest jedną z 10 najpopularniejszych i najbardziej liczących się w Wielkiej Brytanii. Każda kolekcja F&F stworzona jest przez brytyjskich projektantów, którzy kierując się najnowszymi trendami w modzie tworzą niepowtarzalne kreacje. Ubrania tej marki to w większości propozycje na co dzień, w których można prezentować się zarówno w pracy jak i na popołudniowych spotkaniach z przyjaciółmi.

Od 18 marca najnowsza kolekcja marki F&F dostępna będzie w Polsce. Dzięki temu każdy będzie mógł pozwolić sobie na elegancję w przystępnej cenie.

Organizatorzy zapowiadają imprezę, która ma być doskonałą okazją zapoznania się z nowym stylem i jakością na rynku odzieżowym. Wprowadzanie marki F&F na polski rynek to niepowtarzalne wydarzenie, a czym jest ta marka w istocie będzie się można przekonać na własne oczy we wtorkowy wieczór.

Pokaz F&F - "Wiosna 2008" wraz z bankietem odbędzie się o godzinie 19.30 w Centrum Olimpijskim ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 lat temu
fajne i nie drogie
/9 lat temu
eeee to marka tesko, ale obciach to F&F
/9 lat temu
:)