F&F jesień-zima 2014/2015 - Trendy sezonu - Video

Zobaczcie, co zaprezentowała sieciówka tym razem!
Joanna Mroczkowska / 07.07.2014 16:50

Pod koniec zeszłego tygodnia, na dziedzińcu londyńskiego Somerset House brytyjska marka F&F zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2014/2015. Nasza redakcja miała okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, które ponownie okazało się sukcesem. Znana sieciówka po raz kolejny wybrała na prezentację prestiżowe miejsce, gdzie odbywają się pokazy London Fashion Week, a miłym akcentem imprezy była obecność na wybiegu - Jona Kortajareny, który był twarzą marki w zeszłym roku.F&F jesień-zima 2014/2015


Na wybiegu w słynnym Somerset House w towarzystwie świetnej muzyki i brytyjskich celebrytów zobaczyłyśmy blisko 40 looków, które na pewno zainspirują niejedną z was. Marka F&F jesienią i zimą 2014/2015 stawia na dekadenckie, obszerne futra (oczywiście te sztuczne), wydłużone sylwetki oraz długości inspirowane stylem lat 60. Wśród najnowszych propozycji znalazło się również miejsce na tajemnicze i seksowne koronki, futrzane dodatki, oraz styl buduarowy.

W kolekcji należy również zwrócić uwagę na biżuteryjne zdobienia, ekstrawaganckie pióra, które dodały całości dramatyzmu i elegancji, choć projektanci marki pozostawili też na nieodzowną w XXI wieku - swobodę. A wszystko za sprawą luźnych spodni, sukienek w kwiaty, długich halek, które można nosić także na co dzień oraz czółenek na niewysokim obcasie.

Kolekcja F&F zaprezentowana kilka dni temu na pokazie w Londynie będzie sukcesywnie wprowadzana do sklepów od sierpnia 2014 roku.

Zobaczcie video z pokazu F&F na jesień i zimę 2014/2015


Więcej mody na jesień i zimę 2014/2015:

Tagi: F&F