Emma Watson Calvin Klein - Trendy sezonu - Recykling

Emma Watson fot. ONS.pl
Co ona miała na sobie?
Joanna Mroczkowska / 04.05.2016 15:58
Emma Watson fot. ONS.pl

Gala MET (Metropolitan Museum of Art), to zawsze wielkie wydarzenie modowe. Jeśli nie największe. To właśnie wtedy w Nowym Jorku można zobaczyć największe gwiazdy show biznesu w najlepszych kreacjach. A także tych najbardziej ekscentrycznych i ekstrawaganckich. Oczywiście i w tym roku nie odbyło się bez wpadek. Ale o nich przy innej okazji.

Gala MET 2016 - Emma Watson

Na wielkiej imprezie w Muzeum Emma Watson pojawiła się w pięknej sukni z długim trenem od Calvina Kleina. Kreacja jest o tyle ciekawsze, że stworzona została z udziałem Eco Age...ze śmieci. Tak, feministka świata #1 wspiera również ekologię.

26-letnia aktorka pochwaliła się, że suwaki w kreacji wyprodukowane zostały z butelek z recyklingu a bustier i suknia z organicznej bawełny i jedwabiu. Oprócz tego Calvin Klein wraz z Eco Age stworzyli jej sukienkę tak, by sama gwiazda mogła ją zrecyklingować. Rozłożyć na części pierwsze i ponownie wykorzystać, np. w innej stylizacji. Spodnie, gorset i tren stanowią oddzielne elementy.

Jak wam się podoba?

Emma Watson
fot. ONS.pl

Więcej modnych hitów na teraz:

Zainspiruj się stylem z pokazu: pastelowy total look 7 najważniejszych trendów 2016 roku Ten ciuch odmieni każdą stylizację

Redakcja poleca

REKLAMA