Dżins na jesień - Styl ulicy

Pod koniec lata moda uliczna oszalała na punkcie dżinsowych ubrań! Ta szalona miłość pozostała, nieco przygaszona, lecz wciąż na tyle namiętna, by brać z niej garściami. Zobacz, jak nosić dżins jesienią.

Pod koniec lata moda uliczna oszalała na punkcie dżinsowych ubrań! Ta szalona miłość pozostała, nieco przygaszona, lecz wciąż na tyle namiętna, by brać z niej garściami. Zobacz, jak nosić dżins jesienią.

Dobry sprawdzony dżins jest nieodłącznym elementem naszej garderoby. Tego lata pojawiła się moda na koszule, sukienki i kombinezony wykonane z tego materiału. Dżins doskonale czuje się w stylizacjach swobodnych, nieoficjalnych, jednak gdy potrzeba nabiera elegancji. Zobaczmy, jaki pomysł ma na niego moda uliczna.

 

Koszula dżinsowa

Koszula - H&M, Buty - Dash 44, Torebka - CCC, Kokarda - River Island, Spodnie - TopShop, Lakier - Revlon

Pierwsza stylizacja to dowód na to, że dżinsowa koszula potrafi stać się elegancka. Wystarczy zestawić ją z obcasami, gładkimi spodniami i (obowiązkowo!) z muszką lub broszką w kształcie kokardy. Dla uzupełniania, całość nie może zabraknąć małej torebki, a nawet skórzanych rękawiczek. W jesienną porę warto zestawić ją z prostą marynarką lub kolorowym płaszczem.
 

Czarny dżins

Sweter - Topshop, Buty - Fleq, Spodnie - Levis, Bluzka - Tally Weijl, Kolczyki - Stereo, Szminka - Kobo, Torebka - TopShop

Druga stylizacja kojarzy się z najnowszymi pokazami Chanel, gdzie elegancja zahacza o styl rockowy i punkowy. Aby stworzyć taki udany romans, wystarczą wąskie ciemne rurki, klasyczny sweter, t-shirt oraz masywne buty. Nie wolno zapomnieć o oryginalnej torebce oraz cudnie różowych ustach, które doskonale kontrastują z całym lookiem.

 

Krata i dżins

Buty - But S, Top - Tally Weijl, Spodnie - Reserved, Torebka - Zara, Koszula - Reserved, Szalik - Lee , Błyszczyk - Kobo

Ostatania stylizacja jest stworzona dla dziewczyn niosących w sobie nuty grunge. Kraciasta koszula lubi towarzystwo skórzanej ramoneski i objętościowych szalików. Nie może zabraknąć dżinsowych spodni oraz butów na styl męski. Obszerna torba, wzorująca się na podróżnej jest tutaj również istotnym detalem. Dla uzupełnienia look'u postaw na naturalny makijaż, a usta przeciągnij błyszczykiem w naturalnym kolorze.
Zobacz również:

Kolorowy styl!                               Lata 70 -te                               Sweter na jesień!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
superowe stylizacje
/7 lat temu
uwielbiam dżins, wszystko stylizacje są fajne, ale ta z dżinsową koszulą i koszulą w kratę najlepsze.