Dizajnerski smartfon - modny gadżet nowoczesnej kobiety

My kobiety, choć nowinkami technicznymi zwykle interesujemy się niewiele, bywamy od nich równie mocno uzależnione, co mężczyźni. Wyobrażacie sobie życie bez smartfona? Na to pytanie chyba nie muszę odpowiadać.
/ 12.10.2013 07:59

My kobiety, choć nowinkami technicznymi zwykle interesujemy się niewiele, bywamy od nich równie mocno uzależnione, co mężczyźni. Wyobrażacie sobie życie bez smartfona? Na to pytanie chyba nie muszę odpowiadać.

Dizajnerski smartfon - modny gadżet nowoczesnej kobiety

Smartfony zdobyły serca kobiet i to w bardzo krótkim czasie. Jak wyglądało nasze życie bez tych małych, sprytnych urządzeń? Szczerze mówiąc nie pamiętam. Pokochałyśmy je miłością bezgraniczną i to nie tylko za możliwość rozmowy z każdego miejsca i o dowolnej porze,
ale dlatego, że jako kobiety, mamy wysoce rozwiniętą potrzebę rozmowy i komunikowania się
z otoczeniem. Nie tylko, gdy trzeba pocieszyć przyjaciółkę, obsłużyć wyjątkowo trudnego klienta czy zadzwonić do ukochanego.

 

Smartfony to zdecydowanie więcej. Pozwalają lepiej zorganizować czas: kupowanie biletów komunikacji miejskiej, sprawdzenie repertuaru kina, zajęć dodatkowych dla dziecka, przelewy do banku, dostęp do ulubionych serwisów, nie tylko społecznościowych. O tak, teraz to wszystko jest zdecydowanie łatwiejsze. Podobnie jak organizacja codziennych obowiązków, bo część z nich można wykonać jadąc do pracy, po dziecko do przedszkola, czy na spotkanie z klientem.

I choć zwykle nie przywiązujemy szczególnej uwagi do specyfikacji technicznych, nie analizujemy parametrów procesora, szybkości transmisji danych czy wielkości pamięci, doskonale wiemy czego od telefonu chcemy. Smatfon to absolutny must have każdej nowoczesnej kobiety. To modny gadżet, który zawsze mamy przy sobie. Oczekujemy, by do nas pasował i był wyjątkowy. Brzmi infantylnie? Może trochę, ale przecież oprócz funkcjonalności, musi być kobiecy i elegancki. Liczy się nie tylko użyteczność, ale i dizajn. Zgrabny, ładny, z dużym wyświetlaczem, najlepiej ultra cienki, aby można go było włożyć do każdej torebki. Do tego intuicyjny i łatwy w obsłudze. Czuły, nawet przez rękawiczkę. Niebanalny, wyjątkowy, piękny i z dobrym aparatem. Czy można chcieć więcej?

Dziś testujemy Huawei Ascend P6. Czy spełnia te kryteria?

Dizajnerski smartfon - modny gadżet nowoczesnej kobiety

Cechy, dzięki którym pokocha go każda kobieta (a przynajmniej te, którymi przekonał nas):

  • Wyjątkowo smukły i w dodatku bardzo elegancki

Ultra smukły o grubości zaledwie 6.18 mm i lekki (waży tylko 120 g), dzięki czemu zmieści się w każdej torebce, nawet wieczorowej oraz w kieszeni dopasowanych spodni. Do tego ładny i elegancki, w 2 kolorach do wyboru: ponadczasowej czerni i nowoczesnej bieli. Funkcjonalność w połączeniu z pięknym dizajnem, to właśnie kochamy.

  • Wyrazisty ekran

Duży (4,7-calowy) ekran zachwyca idealnymi kolorami i wysoką jakością obrazu, zachwyci wielbicielkę technologii, a w dodatku można go obsługiwać w rękawiczkach. I oto właśnie nam chodziło.

  • Profesjonalny aparat

Aparat (8 Mpx), dzięki któremu uwiecznisz każdą wyjątkową chwilę i to w doskonałej jakości oraz aparat (5 Mpx) - najlepszy w swojej klasie, do robienia autoportretów. Profesjonalne zdjęcia i filmiki wideo bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu. Idealne rozwiązanie.

  • Intuicyjna obsługa

Bardzo łatwy w obsłudze, z możliwością personalizacji. Stworzony z myślą o nas.

Funkcjonalność w połączeniu z niebanalną i nowoczesną stylistyką, to właśnie cechy,które kochamy w gadżetach. Bo oprócz niezbędnych aplikacji (i świetnych parametrów), smartfon musi mieć swój niepowtarzalny charakter i klasę.

Chcesz poznać wszystkie jego możliwości? Zajrzyj tutaj: Ascend P6Telefon dostał nagrodę EISA za najlepszy smartfon 2013 roku, ale koniecznie przetestuj go sama. Smartfon dostępny jest w sieciach T-Mobile i Orange oraz sklepie Komputronik.