Demi Moore muzą Heleny Rubinstein

Marka Helena Rubinstein podpisała umowę z Demi Moore, która będzie reprezentować wybrane preparaty do pielęgnacji i makijażu.
/ 12.02.2007 16:35
Marka Helena Rubinstein podpisała umowę z Demi Moore, która będzie reprezentować wybrane preparaty do pielęgnacji i makijażu. Hollywoodzka piękność w odczuciu Heleny Rubinstein jest kobietą doskonałą, nowoczesną i wyzwoloną, której postawa zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym idealnie odzwierciedla filozofię marki „Live Brilliantly”.

„Helena Rubinstein często wspominała o swoim marzeniu, aby jej działalność mogła być kontynuowana przez 300 lat. Ustanowiła kanony urody w momencie otwarcia pierwszego salonu w 1902 roku. Jest dla mnie prawdziwym zaszczytem, że 104 lata później przypadło mi w udziale uczestniczenie w realizacji jej marzenia” powiedziała Demi Moore.

Nowa muza Heleny Rubinstein uosabia uwodzicielski czar, charyzmę i determinację, które to wartości stanowią kluczowe wyzwanie marki oferującej luksusowe preparaty kosmetyczne.

Urodzona w Nowym Meksyku Demi Moore łączy w sobie wyrafinowanie europejskiej urody z amerykańską wizją kobiecości wyniesionej na szczyty sławy. Przez lata swej kariery potrafiła udowodnić, że kobiety mogą z determinacją wykorzystać swą urodę. Uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet Hollywood stworzyła wizerunek ambitnej i niezależnej aktorki, żony i matki, która po dwudziestu latach sławy w dalszym ciągu jest na pierwszych stronach poczytnych czasopism.
Demi Moore zadebiutowała na ekranie w 1984 roku. Do jej najsłynniejszych kreacji należy rola w filmie „Uwierz w ducha”, która przyniosła jej nominację do Złotego Globu, a także w filmie „Niemoralna propozycja” oraz w filmie „Striptease”, dzięki którym stała się najlepiej zarabiającą aktorką w tamtym czasie.
W 1991 roku, gdy pozostawała jeszcze w związku małżeńskim z aktorem Brucem Willisem, z którym miała trzy córki, nie zawahała się przed gloryfikacją swego macierzyństwa, pozując nago w ciąży do zdjęcia na okładkę „Vanity Fair”.

W najbliższych miesiącach nazwisko Demi pojawi się na afiszach kilku filmów: obrazu „Bobby” o zabójstwie senatora Roberta F.Kennedy’ego, filmu „Flawless”, gdzie aktorka wystąpi u boku Michaela Taine’a i „Mr Brooks” z Kevinem Costnerem i Williamem Hurtem.
Czterdziestotrzyletnia Demi Moore jest piękniejsza niż kiedykolwiek, starannie pielęgnuje urodę i pozostaje w idealnej harmonii ze swoim ciałem. W wywiadzie udzielonym dla „Harper’s Bazar” oświadczyła niedawno: „Nie mam 20 ani 30 lat, lecz z pewnością odbiegam od wizerunku, który większość ludzi posiada na temat kobiety czterdziestoletniej”.
„Poprzez inspirującą osobowość Demi Moore pragniemy wyrazić wszystkie aspekty kobiety Heleny Rubinstein”, potwierdza Simona Cattaneo, nowy międzynarodowy dyrektor generalny marki. „Nikt nie zdołałby lepiej odzwierciedlić nowej wizji Heleny Rubinstein, która z powodzeniem zmieniła pozycję na rynku, stając się wiodącą marką w dziale produktów luksusowych L’Oréal”.


MK
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/19.10.2014 19:09
Unknown message
/16.09.2014 04:21
Вы давно любите фотографировать и снимать на камеру интересные моменты и собственной жизни, и других людей, находя в этом огромное удовольствие – лицезреть красивое, удивительное, которое зачастую может находиться в обычном и простом, праздном. Что главное для подобных съемок? Во-первых, ваше видение и ваш взгляд на людей и события, а ещё – хорошая фото- или видеокамера. Фирма «СЕДАТЭК» сделает ваши фотоработы еще лучше и качественнее, благодаря выпуску высококачественных видеокамер, способных осуществить скоростную съемку. К видеокамерам сразу можно купить и всевозможные аксессуары. Вы сможете запечатлеть поистине потрясающие эпизоды деятельности людей, поведения зверей, движения транспорта, красоту природных явлений. Видеотехника от «СЕДАТЭК» – это высочайшее качество, гарантии перед потребителем за предлагаемые решения. При этом продукция имеет высокий уровень техподдержки, гарантийное и послегарантийное обслуживание, позволяющие строить долгосрочные отличные отношения с нашими заказчиками. Более подробную информацию вы найдёте на сайте sedatec.ru или можно позвонить менеджерам компании, которые ответят на все вопросы о товаре.
/04.11.2013 13:02
Купил как-то антирадар cobra RU 955CT весьма доволен приобретением, советую всем,
POKAŻ KOMENTARZE (8)