Czerwone spodnie - trend na salonach!

Czerwone spodnie - trend na salonach!

Ten intensywny kolor od kilku sezonów pojawia się w kolekcjach wielkich projektantów i sieciówek. Czerwień upodobały sobie także polskie gwiazdy. Zarówno damskie, jak i męskie grono decyduje się na spodnie w odcieniach czerwieni. Zobaczcie, z czym je łączą i jak się prezentują!
/ 12.06.2018 12:57
Czerwone spodnie - trend na salonach!

Perfekcyjny i modny look na salonach to obowiązek każdej gwiazdy. Podczas uroczystych gali panie występują w sukniach wieczorowych, a panowie w smokingach. Jeśli w grę wchodzą mniej uroczyste wyjścia, i kobiety, i mężczyźni decydują się na luźniejszą i bardziej wygodną garderobę. Zawsze jednak bardzo modną. Zobaczcie damskie i męskie stylizacje z czerwonymi spodniami w roli głównej!

Moda damska – styl gwiazd

 

Mniej i bardziej intensywne odcienie czerwieni polubiły polskie celebrytki. Podczas nieformalnych spotkań decydują się na sportową elegancję. Ubierają zatem spodnie, które dzięki wyrazistej barwie są kluczowym elementem stylizacji. Mogą to być np. spodnie damskie boyfriend. Zobaczcie, która gwiazda nosi czerwień!

Czerwone spodnie - trend na salonach!
Na zdjęciu: Agnieszka Cegielska/Kaja Śródka/Maja Sablewska (MW Media)

Czerwone spodnie - trend na salonach!
Na zdjęciu: Odeta Moro-Figurska/Monika Brodka (MW Media)

Moda męska – styl gwiazd

Bardzo cieszy nas fakt, że coraz więcej polskich mężczyzn bawi się modą. Bez względu na wiek, decydują się na odważne kolory. Coraz częściej wybieranym kolorem jest czerwień. Polskie gwiazdy ubierają spodnie w tym kolorze na ważne, medialne imprezy. Co najważniejsze, prezentują się niezwykle modnie. Zobaczcie, kto postawił na ten kolor!

 

Czerwone spodnie - trend na salonach!Na zdjęciu: Jakub Tolak/Artur Żmijewski/Marcin Hycnar (MW Media)

Czerwone spodnie - trend na salonach!
Na zdjęciu: Tomasz Jacyków/Piotr Najsztub (MW Media)