Czas na prezent

Salony z zegarkami TIME TREND – Grupy Zibi, przygotowały klika propozycji, które mogą być miłym zaskoczeniem pod choinką.
/ 22.12.2006 19:32
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało kilka dni. Odkładamy na później robienie prezentów, niektórzy nawet szczycą się tym, że kupują je zwykle na ostatnią chwilę. Częściowo nasza postawa wynika z corocznego szaleństwa ofert specjalnych, jakie czekają na nas w sklepach. Jednak pomóc mogą one jedynie tym, którzy już wiedzą, co zamierzają kupić w prezencie.

Każdy z nas wie z doświadczenia, że zakup prezentu dla najbliższych jest rzeczą trudną i często spędza nam sen z powiek. Długie godziny zastanawiamy się, co też może sprawić radość osobie, którą chcemy obdarować. Niestety, często zdarza się tak, iż w akcie desperacji kupujemy rzeczy kompletnie nieprzydatne, np. kolejny zestaw sztućców albo sami znajdujemy pod drzewkiem świątecznym trzy suszarki nowej generacji.

Salony z zegarkami TIME TREND – Grupy Zibi, przygotowały klika propozycji, które mogą być miłym zaskoczeniem pod choinką.

Wybierać możemy spośród bardzo szerokiej gamy artykułów piśmienniczych. To szczególnie interesująca propozycja dla tych, którzy cenią małe, gustowne i piękne przedmioty. Praktycyzm to także ich mocna strona.

Włoski temperament - pióra marki montegrappa.

Dla ceniących finezję i indywidualizm.


Bardziej wymagającym polecamy PORSCHE na każdą kieszeń.
Patrząc na ofertę firm Pelikan...

czy Graf Fon Faber Castell lub Visconti...

wprost kręci się w głowie od kształtów i kolorów.
Koneserom przypadnie do gustu kolekcja Rubinato


Pisarzom, piszącym i tym, którzy po prostu doceniają piękne przedmioty, polecamy kolekcję Parkera i Watermana.

TIME TREND proponuje na prezent przedmiot wyjątkowy - zegarek. Już dawno przestał on pełnić rolę zwykłego przedmiotu codziennego użytku, zajmując miejsce pośród innej biżuterii.
Dla wielbicieli klasyki - kolekcja ATLANTIC, CERTINA lub DOXA .
Dla zwolenników nowoczesności - DISEL, albo zupełnie wyjątkowa kolekcja SEKTORA. Cevin Klain Guess, Fendi i Swatch jak zwykle ujmą koneserów, zwłaszcza płci pięknej.

Przedstawione propozycje to tylko wybrane produkty spośród bogatej oferty TIME TREND. Z całą gamą produktów można zapoznać się na stronie www.timetrend.pl

Sieć salonów ZIBI istnieje w Polsce od 15 lat i obecnie posiada 56 salonów firmowych TIME TREND, a także 4 salony Kaligraf (pierwszy salon Kaligraf ZIBI otworzyło w 2003 roku).

KONKURS! KONKURS! KONKURS!
Zegarki ufundowane przez salony TIME TREND, wygrali:

Dominik Mleczko, Kłomice


Danuta Maruszczak, Nowa Sól
Mateusz Gruszka, Głogów