Czas na prezent

Salony z zegarkami TIME TREND – Grupy Zibi, przygotowały klika propozycji, które mogą być miłym zaskoczeniem pod choinką.
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało kilka dni. Odkładamy na później robienie prezentów, niektórzy nawet szczycą się tym, że kupują je zwykle na ostatnią chwilę. Częściowo nasza postawa wynika z corocznego szaleństwa ofert specjalnych, jakie czekają na nas w sklepach. Jednak pomóc mogą one jedynie tym, którzy już wiedzą, co zamierzają kupić w prezencie.

Każdy z nas wie z doświadczenia, że zakup prezentu dla najbliższych jest rzeczą trudną i często spędza nam sen z powiek. Długie godziny zastanawiamy się, co też może sprawić radość osobie, którą chcemy obdarować. Niestety, często zdarza się tak, iż w akcie desperacji kupujemy rzeczy kompletnie nieprzydatne, np. kolejny zestaw sztućców albo sami znajdujemy pod drzewkiem świątecznym trzy suszarki nowej generacji.

Salony z zegarkami TIME TREND – Grupy Zibi, przygotowały klika propozycji, które mogą być miłym zaskoczeniem pod choinką.

Wybierać możemy spośród bardzo szerokiej gamy artykułów piśmienniczych. To szczególnie interesująca propozycja dla tych, którzy cenią małe, gustowne i piękne przedmioty. Praktycyzm to także ich mocna strona.

Włoski temperament - pióra marki montegrappa.

Dla ceniących finezję i indywidualizm.


Bardziej wymagającym polecamy PORSCHE na każdą kieszeń.
Patrząc na ofertę firm Pelikan...

czy Graf Fon Faber Castell lub Visconti...

wprost kręci się w głowie od kształtów i kolorów.
Koneserom przypadnie do gustu kolekcja Rubinato


Pisarzom, piszącym i tym, którzy po prostu doceniają piękne przedmioty, polecamy kolekcję Parkera i Watermana.

TIME TREND proponuje na prezent przedmiot wyjątkowy - zegarek. Już dawno przestał on pełnić rolę zwykłego przedmiotu codziennego użytku, zajmując miejsce pośród innej biżuterii.
Dla wielbicieli klasyki - kolekcja ATLANTIC, CERTINA lub DOXA .
Dla zwolenników nowoczesności - DISEL, albo zupełnie wyjątkowa kolekcja SEKTORA. Cevin Klain Guess, Fendi i Swatch jak zwykle ujmą koneserów, zwłaszcza płci pięknej.

Przedstawione propozycje to tylko wybrane produkty spośród bogatej oferty TIME TREND. Z całą gamą produktów można zapoznać się na stronie www.timetrend.pl

Sieć salonów ZIBI istnieje w Polsce od 15 lat i obecnie posiada 56 salonów firmowych TIME TREND, a także 4 salony Kaligraf (pierwszy salon Kaligraf ZIBI otworzyło w 2003 roku).

KONKURS! KONKURS! KONKURS!
Zegarki ufundowane przez salony TIME TREND, wygrali:

Dominik Mleczko, Kłomice


Danuta Maruszczak, Nowa Sól
Mateusz Gruszka, GłogówSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)