Czajkowski - kolekcja sylwestrowo-karnawałowa 09/10

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy... Taka jest Noc Sylwestrowa, karnawał, taka jest też najnowsza mini kolekcja zaprojektowana przez Łukasza Czajkowskiego i przygotowana specjalnie na tę okazję.
Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy... Taka jest Noc Sylwestrowa, karnawał, taka jest też najnowsza mini kolekcja zaprojektowana przez Łukasza Czajkowskiego i przygotowana specjalnie na tę okazję. To 8 unikatowych modeli, 8 historii, 1 noc. To podróż po największych, tętniących życiem i radością sylwestrowych stolicach mody. Każda chwila, sekunda jest jedyna, wyjątkowa. To oczekiwanie na północ, śmiech, radość, pulsujące rytmem ulice miast, dyskoteki, balowe sale, opery. Teatr. Blask, szyk, magia... Paryż, Nowy Jork, Mediolan, Tokio, Moskwa, Berlin, Londyn, Warszawa. Tak właśnie nazywają się poszczególne modele. Przywodzą na myśl największe metropolie, oddają ich wyjątkowość i różnorodność poprzez swój charakter, tkaniny z których zostały wykonane, detale. Ręcznie drapowane czy też geometrycznie surowe, zdobione łańcuchami, cekinami, koronką. Projektant chciał, by każda wyjątkowa kobieta mogła wśród tych propozycji odnaleźć tę, najbliższą jej marzeniom. Czy mu się to udało? Komentujcie poniżej. Więcej informacji znajdziecie na Czajkowskilukas.blogspot.com. Fot. Materiały prasowe Łukasz Czajkowski 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
bardzo ladne
/9 lat temu
strasznie nie lubie czarnego to najgorszy kolor na wszelkiego rodzaju imprezy, kolor powoduje ze nie widac kroju sukienki tylko jeden wielki worek dlatego preferuje sie przy takich kolorach świetliste dodatki ale to nie jest teraz modne. powiem tak kiecki fajnesuper fasony ale kolor wszystko niszczy !!!!!
/9 lat temu
niesamowite sukienki!
POKAŻ KOMENTARZE (1)