Cross Jeanswear Co. - modnie latem i wiosną

Kolekcja marki Cross Jeanswear Co. poświęcona jest wszystkim tym którzy już z niecierpliwością czekają na lato i festiwale odbywające się w letnich miesiącach.
/ 11.04.2008 16:34
Kolekcja marki Cross Jeanswear Co. poświęcona jest wszystkim tym którzy już z niecierpliwością czekają na lato i festiwale odbywające się w letnich miesiącach.Cross Jeanswear Co. - modnie latem i wiosną

Kolekcja Cross składa się z 3 linii:
  • Casualwear
  • Fun Time
  • Sportswear
Na dzień Cross proponuje linię „Casualwear” w której dominują pastelowe kolory. Inspiracją dla tej linii była muzyka z lat 70tych i aura wolności i pokoju jaki otacza ten okres.
Dla kobiet proponowane są takie kolory jak róż, żółć, khaki i beż - wszystkie w pastelowych odcieniach. Ich dopełnieniem stanowią antracyt, biel i szary melanż.
W ofercie znajdują się klasyczne topy jak również topy nawiązujące do stylu „baby doll” – lekkie, zwiewne i bardzo kobiece -wprost idealne na upalne lata.
Linia causual oferuje również bogata ofertę dżinsów, które są stałym elementem oferty marki Cross Jeanswear Co. Oprócz klasycznych slim fit i bootleg modeli, w tej linii znajdują się również spodnie z szerokimi nogawkami. W sam raz dla współczesnych dzieci kwiatów!

Dla mężczyzn linia „casualwear” proponuje żółć, błękit i zieleń, które dopełniają czerń, antracyt i szary melanż. Energiczne kolory widoczne są przede wszystkim w T-shirtach i koszulkach polo, które wraz z dżinsami stanowią trzon tej linii.
Niemniej jednak w lecie nie można zapomnieć o luźnych i wygodnych spodniach wykonanych z lekkich materiałów, dlatego też w kolekcji wiosna lato 2008 w ofercie jest wystarczająco dużo modeli takich spodni, by zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Cross Jeanswear Co. - modnie latem i wiosnąNa wieczorne imprezy w upalne noce proponujemy linię „Fun Time” w której to kobiety ubieramy w sexowne skinny dżisny lub spódniczki a na wierzch proponujemy bolerka. Kolory które dominuj w tej linii to, zawsze sexowna i modna czerń, antracyt i biel a ich dopełnienie stanowi kolor czerwony.
Inspiracją do tej linii była muzyka rockowa a odzież z tej linii idelanie podkreśli kobiecą zmysłowość i drapieżność.

Dla mężczyzn linia „Fun Time” proponuje czerń, biel i antracyt. Ubrania w tych kolorach idealnie pasują do dżisnów typu skinny i slim fit. Mężczyzna ubrany w linie Fun Time będzie zwracał uwagę swoim wyczuciem mody i świetnym wyglądem.

Kiedy chcemy się odprężyć, odpocząć proponujemy linie „sportswear”. Linia dedykowana jest żywiołowi i aktywności. Przywołuje na myśl weekendy pełne słońca gdy aż rozsadza nas energia.
Osoby szukające wygodne i dobrej jakości koszulki polo, klasyczne t-shirty lub spodnie znajdą je właśnie w tej linii. Jej uzupełnieniem są modele dżinsów „straight fit” dla kobiet i modele typu „bootleg” dla mężczyzn.