Critics Choice Awards - Czerwony dywan - Iza Miko

Czyli polski akcent na imprezie Critics' Choice Awards
Joanna Mroczkowska / 18.01.2016 08:40

W niedziele w Santa Monica odbyła się gala rozdania nagród Critics' Choice Awards 2016. Na czerwonym dywanie można było zobaczyć topowe gwiazdy w pięknych kreacjach. Jennifer Aniston z mężem Justinem Theroux i Rosie Huntington-Whiteley ze świeżo upieczonym narzeczonym Jasonem Stathamem wzbudzali największe emocje. Przynajmniej w naszym odczuciu.

Izabella Miko w Hollywood

Jednak najważniejszych akcentem imprezy z naszego punktu widzenia była Izabella Miko. Polska aktorka, która od lat próbuje przebić się w Hollywood nareszcie wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Czasem można ją zobaczyć na zagranicznych imprezach jednak jej stylizacje mocno odbiegają od tamtejszych standardów. Tym razem Polka stanęła na wysokości zadania i prezentowała się wspaniale. Długa do ziemi suknia, piękny makijaż i upięcie. Oby tak dalej!

Izabella Miko
|Stylizacja Izabelli Miko - detale /fot. ONS.pl|

W tym roku niezaprzeczalnym faworytem był film z Charlize Theron - Mad Max: Fury Road. Sama aktorka również odebrała tego wieczora statuetkę. Wśród laureatów znaleźli się również Leonardo DiCaprio, Mayim Bialik, Christian Bale, Rachel Bloom, Alicia Vikander i Sylvester Stallone. Zobaczcie wszystkie zdjęcia stylizacji gwiazd w naszej galerii. Oceńcie jak wypadła nasza Polka na tle innych hollywoodzkich gwiazd?

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)