Cellulit gwiazd - wpadki

Zobaczcie, które gwiazdy nie mogą uporać się z tym problemem.
Małgorzata Machnicka / 12.07.2014 09:52
Okazuje się, że cellulit to przypadłość nie tylko zwykłych kobiet. Również gwiazdy, podobnie jak my, zmagają się z pomarańczową skórką. I mimo, że ciągle stosują diety cud i mają swoich prywatnych trenerów, jeden z największych na świecie urodowych problemów ich nie omija.
 

Z cellulitem walczy nawet niesamowicie chuda Courtney Love czy Danni Minogue, która znana jest z tego, że dużą uwagę przykłada do dbania o figurę i kondycję! Dlaczego? Cellulit może pojawić się niemal wszędzie i występuje zarówno u krągłych, jak i u szczupłych kobiet. Głównymi winowajcami są wysokokaloryczna dieta, zaburzenia krążenia krwi spowodowane ciasnymi ubraniami, uwarunkowania genetyczne oraz zaburzenia hormonalne.
 

Więcej o gwiazdach:


Zobaczcie gwiazdy, które zmagają się z cellulitem:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/25.08.2014 15:21
Moim zdaniem taka nagonka na gwiazdy jest nie fair. Nie znam kobiety, która by miała idealne ciało. Celllulit bywa jednak uporczywy i tak hop-siup się z nim nie wygra. Ja już od 2 miesięcy ćwiczę 3 razy w tygodniu trening antycellulitowy Ewy Chodakowskiej. jest dostepny całkowicei bezpłatnie na fanpage detocell academy. polecam. Opócz tego skusiłam sie na kurację detocellem i czuje, ze skóra jakoś tak szybciej reaguje niż zazwyczaj przy treningu.
/14.07.2014 14:01
No..cellulit ma kazdy, można być mega chudym a i tak się pojawia. Mi się zatrzymuje woda, wiec mam cellulit wodny, są na to takie tabletki detocell aqua, po 2 tyg. już widać pierwsze efekty.
/13.07.2014 14:47
Gwiazdy to nie ufoludki, maja wszystko to co ludzkie!
POKAŻ KOMENTARZE (1)