Cały ten blask

W czasie tegorocznego karnawału możesz, a wręcz nawet powinnaś, błyszczeć jak gwiazda z Hollywood!
/ 06.05.2008 14:13
Cekiny, pajetki i sztras – to przepis na najmodniejsze w tym sezonie suknie wieczorowe. Dopasowane, błyszczące kreacje to propozycja dla każdej kobiety marzącej o tym, aby choć raz – w sylwestrową noc – wyglądać jak gwiazda.

Warunek jest jeden – trzeba mieć szczupłą sylwetkę, bo blask „syreniej” sukni demaskuje wszelkie niedoskonałości. Długość kreacji dowolna: od mini do maksi, krój jak najprostszy. Pamiętaj tylko, że błyszcząca sukienka
nie lubi konkurencji. Jeżeli w ogóle decydujesz się na biżuterię, powinna być dość skromna.                            

Duże złote cekiny na sukience Paris Hilton to nawiązanie do mody z lat 60. W tym przypadku sprawdza się zasada, że im bardziej ozdobna tkanina, tym krój powinien być prostszy.

Atutem sukienki Evy Longorii jest niewątpliwie seksowny dekolt. Odkryte plecy i piękna tkanina z cekinów naszywanych na satynę nadają sukni wieczorowy charakter.

Tę sukienkę specjalnie dla Grażyny Torbickiej zaprojektował Maciej Zień. Błyszczy ona w sposób bardziej stonowany – połyskliwa jest jedna z warstw kreacji.

Specjalnie na rozdanie nagród Złotych Globów Beyoncé włożyła syrenią suknię z trenem ze złotej lamy. Choć piosenkarka ma dosyć obfite biodra, długi dekolt optycznie wydłuża całą sylwetkę.

Wieczorowa suknia zaprojektowana dla Tatiany Okupnik przez duet Paprocki i Brzozowski urzeka bardzo prostą formą i bogatą tkaniną. Taki model pięknie podkreśla biodra i talię.

Aneta Kręglicka, tak jak drogocenne diamenty, które reklamuje dla firmy Apart, wymaga doskonałej oprawy. Piękną sukienkę-tunikę zaprojektował dla niej Maciej Zień, projektant, który doskonale zna atuty sylwetki Anety: piękne nogi, ramiona i plecy. Niestety, to kreacja dla pań o nieskazitelnej figurze.

Sharon Stone ma idealną sylwetkę, więc bez skrępowania może podkreślać ją opiętą suknią ze złotej lamy. Zakryty, wysoki dekolt i niemal anatomiczny krój sukni dodatkowo wysmuklają aktorkę.

Naomi Campbell na wielką galę Versace włożyła suknię z lśniącej stalowoszarej organdyny (szary to jeden z wiodących kolorów sezonu) z nowej kolekcji tego domu mody.

Redakcja poleca

REKLAMA