Justin Bieber dla Calvin Klein fot. Calvin Klein

Calvin Klein bielizna - Moda wiosna-lato 2016 - Trendy sezonu

Zobaczcie kampanię z plejadą gwiazd!
Joanna Mroczkowska / 29.01.2016 06:43
Justin Bieber dla Calvin Klein fot. Calvin Klein

Calvin Klein to marketingowy mistrz. Jego bielizna to od kilku dekad must-have zarówno dla niej jak i dla niego. Kampanie reklamowe dżinsów CK czy bielizny to zawsze fantastyczna zabawa. Wiosną i latem 2016 passa trwa a ten amerykański dom mody do swojej najnowszej kampanii zaangażował mnóstwo gwiazd z Justinem Bieberem i Kendall Jenner w rolach głównych. Oprócz nich w akcji promocyjnej biorą udział inne gwiazdy, tj. Kendrick Lamar, FKA twigs, Abbey Lee, Fetty Wap, Sung Jin, Saskia De Brauw, Adwoa Aboah, Joey Bada$$, Klara Kristin czy Princess Nokia.

A Ty co robisz w swoich Calvinach?

Justin Bieber rozpoczął akcję wrzuceniem swojego zdjęcia na Instagrama (zdjęcie powyżej). Za nim poszła Kendall i cała reszta. Wszystkie gwiazdy kampanii noszą bieliznę Calvina Kleina na swój własny sposób, jest ona częścią ich codzienności. Zdjęcia opatrzone są cytatami. Modelka Abbey Lee Kershaw w swoich Calvinach czuje się wolna a narzeczona Roberta Pattinson - FKA Twigs odnosi w nich sukcesy.

 

I am FREE. #mycalvins @calvinklein 📸 Tyrone Lebon 2016 global campaign

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Abbey lee 🐬 (@abbeylee)

 

i excel in #mycalvins

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika FKA twigs (@fkatwigs)

#MyCalvins

Hashtag akcji jest niezmienny od lat. Pod tym tagiem znajdziecie mnóstwo zdjęć nie tylko artystów i modele, ale również wszystkich innych, którzy na co dzień noszą bieliznę CK. Te z kampanii na wiosnę i lato 2016 wykreowane zostały przez fotografa Tyrone Lebona. Jak widać po zdjęciach gwiazdy robią najróżniejsze rzeczy w swoich Calvinach :) Jak wam się podoba pomysł na reklamę w stylu Calvina Kleina?

 

I am simply in #mycalvins Shot by Tyrone Lebon for @calvinklein Spring 16. @dnamodels

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @saskiadebrauw

 

I want to be with you in #mycalvins. My new Spring 2016 @calvinklein campaign... What do you do in yours?

Film zamieszczony przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Więcej modnych hitów na wiosnę: