Burberry - zaprojektuj swój płaszcz

Znana marka stworzyła nam wszystkim możliwość zaprojektowania swojego własnego płaszcza na stronie internetowej. Niestety cena takiej przyjemności wciąż jest nieznana.
/ 18.11.2010 06:27

Znana marka stworzyła nam wszystkim możliwość zaprojektowania swojego własnego płaszcza na stronie internetowej. Niestety cena takiej przyjemności wciąż jest nieznana.

Burberry 2010/2011

Pomysł bardzo ambitny i nowatorski. Jak sie okazuje, w internecie możemy nie tylko kupować, ale także projektować. Bo przecież kto z nas nie chciałby mieć pięknego ponadczasowego trencza, który zostałby wykonany na nasze życzenie? Wraz z coraz mocniej szerzącą się modą uliczną, Burberry wpadł na pomysł, by nie tylko poszerzyć liczbę klientów, ale także zyskać mnóstwo bardzo ciekawych projektów, tym samym wiedząc jakie tendencje będą cieszyć się największą popularnością. Christopher Bailey - dyrektor kreatywny Burberry - mówi, że ceny będą zależne od wykonania i zużycia materiału jaki wybierzemy.

A wybór ma być bardzo szeroki, gdyż wariacji ma być około 12 milionów! i dotyczyć mają kolorów, guzików, pasków oraz podszewek. Warto wspomnieć, że charakterystyczne płaszcze w kratę mają już ponad 154 letnią tradycję. Jeszcze tego roku sami projektanci zaprezentowali je w wersji motocyklowej - krótkie, do pasa, z uciętymi rękawami. Planowana akcja- zaprojektuj to sam - ma ruszyć z początkiem roku. Sporo zmian, ale to właśnie odważne decyzje dają szansę marce wrócić na piedestał światowego rynku mody. Szokować z klasą nie każdy umie, ale Burberry robi to na ocenę celującą.

Nam pomysł się bardzo podoba, gdyż dotychczas tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na indywidualny płaszcz Burberry. Jedną z tych osób byłą Madonna - wokalistka miała płaszcz z podszewką na teledysku American Pie. A czy ty pokusisz się o zaprojektowanie własnego płaszcza ?

Redakcja poleca

REKLAMA