POLECAMY

Brytyjska marka Peacocks już w Warszawie

Już 10 czerwca znana, modna i niedroga brytyjska marka otwiera swój sklep w Warszawie. Może być konkurencją dla H&M!
Brytyjska marka Peacocks już w Warszawie fot. serwis prasowy
Już 10 czerwca znana, modna i niedroga brytyjska marka otwiera swój sklep w Warszawie. Sklep o powierzchni 300 m kw. zostanie otwarty w centrum handlowym Tesco Gocław na parterze. Nowo otwarty Peacocks oferować będzie szeroki wybór kolekcji dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
 
Zobacz najnowszą kolekcję PEACOCKS dla kobiet!

Brytyjskie trendy
Peacocks proponuje najnowsze trendy mody brytyjskiej w bardzo atrakcyjnych cenach. Codziennie projektanci i kupcy Peacocks śledzą tendencje w modzie na całym świecie, wybierają z nich to, co najlepsze oraz tworzą modę dostępną dla wszystkich bez wyjątków. Dzięki dużej skali produkcji Peacocks udaje się utrzymywać bardzo atrakcyjne ceny tak na modne, jak i na klasyczne modele. Według powszechnej opinii Peacocks proponuje jedno z lepszych połączeń ceny, jakości i stylu wśród wszystkich światowych marek modowych.
Szeroki asortyment różnych kategorii produktu i regularne codzienne uzupełnianie kolekcji pozwala nazywać Peacocks uniwersalnymi sklepami modnej odzieży.
 
Historia
Od 1884 roku, kiedy był otwarty pierwszy Peacocks w Warrington, siec wzrosła do 460 sklepów w Anglii i ponad 50 za granicą – w Turcji, krajach Bliskiego Wschodu, Rosji i na Ukrainie. Siedziba firmy znajduje się w mieście Cardiff (Wielka Brytania, Walia).
 
Sklepy w Polsce
Pierwszy sklep Pecocks został otwarty w Focus Mall w Bydgoszczy w listopadzie ubiegłego roku. Od razu zyskał gorących zwolenników, dlatego w lutym 2010 otwarto kolejny sklep pod tą marką w Centrum Handlowym Arena w Gliwicach.
Peacocks jest marką, która naprawdę łączy w sobie trzy zalety – bogactwo towarów, niskie ceny i szeroki wybór!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)