Boogie, casting TVP2 i Jacyków

Najbliższy weekend, zwłaszcza 9-10 października 2009 r., upłynie nam pod znakiem shoppingu. Galeria Kasztanowa w Pile, warszawski CH Targówek oraz Poznań Plaza przygotowały nocne zakupy z nie lada atrakcjami.
/ 08.10.2009 06:58

Najbliższy weekend, zwłaszcza 9-10 października 2009 r., upłynie nam pod znakiem shoppingu. Galeria Kasztanowa w Pile, warszawski CH Targówek oraz Poznań Plaza przygotowały nocne zakupy z nie lada atrakcjami.

Galeria Kasztanowa, Piła - noc zakupów w rytmie boogie

W sobotę, 9 października, w Galerii Kasztanowej od godziny 20:00 do 24:00 odbędzie się impreza Boogie woogie, casting TVP2 i Jacykówpod hasłem „Noc zakupów w rytmie boogie”.  Na scenie pojawi się zespół Boogie Boys. Jest to pierwsza w Polsce formacja fortepianowa grająca muzykę boogie woogie z domieszką czarnego bluesa. Niesamowite brzmienie dwóch fortepianów przenosi słuchaczy w odległe czasy pędzących parowozów i szalonego rytmu amerykańskiej rzeczywistości. Pianiści Bartek Szopiński i Michał Cholewiński oraz perkusista Szymon Szopiński pomimo swojego młodego wieku doskonale wpasowują się w stylistykę boogie, czerpiąc zarówno z dorobku rdzennych bluesmanów, jak i polskiej muzyki rozrywkowej. Oprócz występów w szaloną noc - szaleją ceny. W każdym salonie w Galerii Kasztanowej duże wyprzedaże nawet do 50%. Dodatkowo co godzinę do wygrania bony na zakupy. Regulamin znajdziecie na stronie www.kasztanowa-galeria.pl.

CH Targówek, Warszawa - casting do programu "Pytanie na śniadanie"

Boogie woogie, casting TVP2 i JacykówW piątek, 9 października, od godz. 20:00 do 24:00 CH Targówek zaprasza na wielkie obniżki cen. Oprócz rabatów możecie się szykować na wygranie bonów na zakupy oraz casting do programu "Pytanie na śniadanie" TVP2. Więcej szczegółów znajdziecie na www.chtargowek.pl
 

Poznań Plaza - Tomasz Jacyków, DJ Lexus i Novika!

W sobotę, 10 października, startuje Fashion Trends & Noc Zakupów w Poznań Plaza z udziałem gości specjalnych: stylisty Tomasza Jacykowa, DJ Lexusa i wokalistki Noviki. Przed pokazem już od godziny 10.00 na klientów galerii Poznań Plaza czekają liczne atrakcje. Wizażyści z perfumerii Douglas, Sephora, Inglot oraz Yves Rocher będą na scenie przygotowywać modelki i modeli do pokazu oraz udzielać wskazówek dotyczących najnowszych trendów w makijażu. Każda z firm kosmetycznych przygotowała również konkursy dla gości Poznań Plaza. Tak więc panie ciekawe nowych propozycji trendów mogą nie tylko dowiedzieć się, jak zrobić makijaż jak z okładki, ale także otrzymać zestaw kosmetyków, który im to ułatwi. Pokaz mody poprowadzi znany aktor teatralny i filmowy Wojciech Medyński.

Boogie woogie, casting TVP2 i Jacyków

Pokazy rozpoczną się o godzinie 16.00. Uświetnią je występy znanej wokalistki Noviki i DJ Lexusa oraz lekcje Szkoły Stylu Tomasza Jacykowa. Ten popularny stylista będzie mówił o trendach nadchodzącego sezonu oraz doradzał, jak uwydatniać atuty i ukrywać mankamenty urody. W trakcie pokazów przygotowano również konkurs, w którym nagrodami będą bony zakupowe o wartości 2000 zł do wykorzystania w galerii Poznań Plaza. Na zakupy z laureatami konkursu podczas Nocy Zakupów wybierze się osobisty doradca - Tomasz Jacyków. Nocne Zakupy trwać będą od godziny 21.00 do 24.00.

Spis rabatów i obniżek znajdziecie na stronie internetowej Poznań Plaza.


Zebrała: WU

Źródło: Materiały prasowe centrów handlowych