Miks lat 40. i 70. w jesienno-zimowej kolekcji Bohoboco

Zobaczcie co pokazali tym razem na wybiegu!
Joanna Mroczkowska / 19.05.2015 09:12
Wczoraj wieczorem podczas wielkiego show w Warszawie, duet Bohoboco zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na jesień-zimę 2015/2016. Chłopcy jak zwykle stanęli na wysokości zdania a ich pokaz zarówno jak i kolekcja okazały się wielkim sukcesem. Doskonała oprawa i świetny pomysł (a także egzekucja), na kolekcję.

Bohoboco - kolekcja jesień-zima 2015/2016

Bohoboco jesień 2015

Na wybiegu można było podziwiać klasyczne tkaniny, które zaaranżowane w charakterystyczny przez Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka stworzyły współczesną wersję retro, której każda kobieta może poczuć się bosko.
 

Jesteśmy znani z zestawiania kontrastujących ze sobą barw. Tym razem naszą kolekcję zdominowały niebanalne połączenie tkanin oraz subtelna kolorystyka.

- mówią projektanci
 
W kolekcji marki na jesień i zimę rzucają się w oczy cięcia z męskich marynarek i garniturowe detale dodały całości siły, a tiule i muśliny z pozoru kontrastujące z wełnami, moherami i kaszmirami uczyniły ją lekką i charakterną. W kolekcji pudrowe róże przeplatają się z błękitami i szarościami a kolekcję rozświetlają srebrne i złote sylwetki.
 

W interpretacji duetu kobieta XXI wieku w niewymuszony sposób łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym stylem życia. Minimalizm, który jest jak najbardziej na czasie odzwierciedlają projekty, a także linia skórzanych dodatków z metką duetu. Do tego nowatorskim akcentem są szpilki wykonane z wełny, zabudowane sandałki z futrzanymi przodami oraz duże kopertówki z charakterystycznym skosem.

Więcej mody na jesień 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)