Biżuteria w rozmiarze XXL na jesień i zimę

W sezonie jesień-zima będzie się nosić biżuterię w rozmiarze XXL. Duże kolczyki i pełne przepychu naszyjniki oraz kolie niczym z okresu bizantyjskiego będą dopełniać kobiece stylizacje nie tylko podczas wieczornych przyjęć. Zobacz, jaką biżuterię w rozmiarze XXL oferują sieciówki!

Jak nosić biżuterię w rozmiarze XXL? Z przepychem. Nie bójmy się zakładać dużych, ozdobnych kolczyków do wytwornej, ozdobnej kolii. Sezon jesień-zima to okres, w którym możemy zaszaleć ze złotem, kamieniami i rozmiarem XXL.

Niektóre modele możesz także zaproponować swojej córce - poznaj biżuterię dla dziewczynek.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Ja też uwielbiam ciężką biżuterię. Ostatnio kupiłam sobie taką w hurtowni Yvon :-) Coś kontrastującego z delikatną letnią sukienką - to jest to.
/3 lata temu
Ja noszę najczęściej srebrną biżuterię, kupuję oryginalną na Jubilea.pl, wydaje mi się, że bardziej do mnie pasuje, może dlatego, że jestem brunetką, bo złoto częściej noszą blondynki i rzeczywiście lepiej do nich pasuje, ale nie ma na to właściwie reguły.
/3 lata temu
Uwielbiam dużą biżuterię. XXL to coś dla mnie. Tylko na jesień i zimę inwestuję w zrzucenie rozmiaru XXL, a biżuterię kupię sobie w nagrodę jak mi się uda :D