Bielizna Victoria's Secret na rok 2011

Moda na lata 70-te i 80 te- opanowała również naszą bieliznę. Super seksowna i jednocześnie modelująca - taka będzie trendy w tym sezonie. Oto co wykreowała popularna na całym świecie Victoria's Secret.
/ 10.11.2010 06:25

Moda na lata 70-te i 80 te- opanowała również naszą bieliznę. Super seksowna i jednocześnie modelująca - taka będzie trendy w nadchodzącym sezonie. Oto co wykreowała popularna na całym świecie Victoria's Secret.

Victoria's Secret

Marka, która wyznacza trendy na rynku bieliźniarskim podąża również za światem mody z wybiegów. Bielizna jest piękna jak zawsze, w kolekcji można zauważyć najważniejsze trendy nadchodzącego roku 2011.

Victoria's Secret

Jednym z tych trendów jest pantera, ale nie w wydaniu jakie znaliśmy dotychczas - kolorowym. Ta aplikacja musi być w naturalnych odcieniach beżu. Do tego dochodzą słodkie i dziewczęce koszule nocne, jak widać powyżej drobne groszki komponują się na nich znakomicie.

Victoria's Secret

W ślad za słodkościami idą falbanki. Połączenie maliny i fioletu należy do najmodniejszych tego sezonu, tak więc wybór bardzo trafiony. Po raz kolejny marka pokazuje, że groszki nie muszą być eleganckie i zdają egzamin również w... sypialni.

Victoria's Secret

Nie zabrakło także orientu, który przewija się przez wybiegi i sesje a teraz może chować się pod nasze ubrania. Bielizna zamiast cekinów zyskała drobne dzwoneczki, które będą mogły mieć zastosowanie zależne od fantazji.

Victoria's Secret

Krata była, jest i będzie. Wkroczyła do wzorów ponadczasowych, a w kolorystyce prosto od Burberry z jednym detalem - różem zamiast czerwieni - zwyczajnie urzeka. Ciekawe jest połączenie jej z panterą na bieliźnie wyszczuplającej. Z nią każda sukienka czy tunika będzie skrywać seksowny sekret.

Victoria's Secret

Koronki należą do obowiązkowych atrybutów bielizny, ale tego roku zyskały inny wymiar. Mają być wyraziste, o większych wzorach. Victoria Secret postawiła na motywy kwiatowe połączone z ciepłymi kolorami, co dodatkowo podnosi temperaturę.

Victoria's Secret

Oliwy do ognia dolewa stylizacja modelki na ikonową seksbombę - Bridget Bardot. Fryzura w maksymalnej objętości, niezdarnie potargana, prezentuje się genialnie. Makijaż w połączeniu z całością zachęca do dłuższego porannego romansu.

A wam jak się podoba kolekcja proponowana przez Victoria's Secret?