Marlies Dekkers o bieliźnianych trendach na wiosnę i lato 2015

Zobaczcie nasze ekskluzywne video
Joanna Mroczkowska / 18.12.2014 05:59

Modna bielizna wiosna-lato 2015

Nasza redakcja miała przyjemność rozmawiać z Marlies Dekkers podczas jej pierwszej wizyty w naszym kraju. Znana projektantka bielizny to królowa w swojej dziedzinie. Jej projekty można oglądać na największych gwiazdach świata. Jej charakterystyczna bielizna odegrała również znaczącą rolę w "Seksie w Wielkim Mieście". Patricia Field - stylistka serialu i filmów wykorzystywała ją do fantastycznych stylizacji.

Tym razem Marlies Dekkers zdradza trendy, które według niej będą najgorętsze wiosną i latem 2015. Ciekawe?

Więcej mody na wiosnę i lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/19.02.2015 10:16
zgadzam sie z przedmówczynią...nie wiem kto projektuje wiekszość biustonoszy ale chyba nie kobiety;/ a jak już chcesz profesjonalny super biustonosz kupić to kosztuje krocie.
/18.02.2015 21:16
bla bla a co ona takiego wymyśliła, paseczki, jakieś dziwne ala tiulowe koronki. To nie zmienia faktu że miseczki są takie jakie ostatnio - bez polotu. Ładnie ujmujących biust i lekko unoszących u nas po prostu nie ma, jak balkonetka to cycyki w nią wpadają zamiast seksownie unosić się nad, gdzie się podziały ładne, odcinane miseczki zamiast tych kopulastych bez polotu w którym biust się gotuje np. miseczka do połowy a nad tym koronka, lub seksowne bra.