Urzekający pokaz Etam <br>- wiosna-lato 2014

Na Paris Fashion Week Etam zaprezentował nową, kreatywną kolekcję. W pierwszych rzędach nie zabrakło też gwiazd!
Modowy Live Show marki Etam został otwarty pierwszym obrazem w rytmie pop – jego sygnaturą były koronki w pastelowych odcieniach w zestawieniu z zaskakującymi elementami z dżinsu: postrzępionego, zdobionego dekupażem, rysunkami i patchworkiem.  

"Dark  Punk", czyli klimat drugiego obrazu to  mix trendu punkowego i futurystycznego z formami strukturalnymi i przerysowanymi, zdobienia z pereł w 3D, body z gigantycznymi naramiennikami, gra asymetrią, siatka i lakierowane origami, skóra i oszałamiający dekupaż.

Trzeci obraz stanowił przedsmak nadmorskiego lata – geometryczne formy, bardzo sportowy i strukturalny charakter, neopren & siatka, czerń przeplatająca się z kolorami prymarnymi.

Czwarty obraz "Romantic Futurist" zaskakiwał niezwykłymi zestawieniami materiałów oraz mocnych, sztywnych elementów (gorset lub pas) z delikatną koronką, w odcieniach szarości i nude. Romantyzm i efemeryzm.

Niezwykła kolekcja “Natalia Vodianova pour Etam” stanowiła piąty obraz, zaprezentowany w  rytm utworu "Who’s that Girl?" w wykonaniu EVE. Inspirację dla Natalii stanowiła Ameryka Południowa a szczególnie Peru. Zaskakująca kolekcja etniczna, zachwycająca zdobieniami z piór, pereł, graficznych koronek i olśniewająca śmiałymi, roziskrzonymi kolorami.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
ładnie