Biała bluzka

Biała bluzka to strój bardzo wyjątkowy. Jeśli w śnieżnej bieli nie jest ci do twarzy, to możesz wybrać odcienie lekko złamane. Taka koszula jest niezbędna w każdej szafie i tak samo przydatna jak czarny golf czy granatowy blezer, które są uniwersalnymi elementami garderoby, i które mogą być noszone na zupełnie różne okazje. Biała bluzka jest jak biała kartka papieru, pozwala zdeklarować swój indywidualny styl.
/ 27.05.2008 11:02
Biała bluzka to strój bardzo wyjątkowy. Jeśli w śnieżnej bieli nie jest ci do twarzy, to możesz wybrać odcienie lekko złamane. Taka koszula jest niezbędna w każdej szafie i tak samo przydatna jak czarny golf czy granatowy blezer, które są uniwersalnymi elementami garderoby, i które mogą być noszone na zupełnie różne okazje. Biała bluzka jest jak biała kartka papieru, pozwala zdeklarować swój indywidualny styl.Biała bluzka

B. Roetzel pisał: „ Konserwatywna, elegancka dama z pewnością dobierze do niej czarną, kraciastą spódnicę Black Watch do połowy łydki. Młodsze kobiety zdecydują się pewnie na minispódniczkę Burberry lub dżinsy. W obu przypadkach biała bluzka będzie idealnym uzupełnieniem, tworząc elegancki, niebanalny wizerunek. (…) Mankiety mogą być francuskie lub zapinane na guziki, kołnierzyk jak w koszuli męskiej lub wiązany. Bluzka może mieć fantazyjną krezę, obciągnięte materiałem guziki lub zupełnie gładki przód, może być z jedwabiu lub bawełny. Którykolwiek z rodzajów wybierzesz, zawsze doda on strojowi świeżości i wyrafinowania. W przeszłości białe ubrania były przywilejem klasy wyższej, ponieważ nie nadawał się on do żadnej pracy. Może dlatego biała bluzka ma pewien arystokratyczny urok. Dziś w każdym domu znajduje się pralka, więc niegdysiejszy zbytek bogaczy stał się idealnym dodatkiem do garniturów i strojem do pracy. Ale nie ograniczajmy roli białej bluzki jedynie do tego! W połączeniu ze spódnicą do kolan, lakierkami i szalem Hermesa będzie eleganckim strojem prywatnym, a z dżinsami lub spodniami khaki, mokasynami i swetrem narzuconym na ramiona nabierze sportowego wyrazu.”

Na co dzień powinnyśmy pamiętać, że im prostszy jest krój koszuli, tym jest ona bardziej uniwersalna. W wyborze ukochanego modelu dobrze jest kierować się kształtem kołnierzyka. Taką koszulę możesz głęboko rozpiąć na randkę (Kate Hudson), a wyciągniętą z legginsami i stylowymi kozakami założyć na spacer czy zakupy (Keira Knightley). Kobiety, które kochają elegancję z pewnością zachwycą modele na spinki do mankietów, w ten sposób można wyrazić swoją osobowość. Możesz poszaleć z krawatem, muszką, szerokim paskiem w talii czy kamizelką. Wybór należy do ciebie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)