trendy jesień-zima 2015/2016, reebok fitness trening fot. serwis prasowy Reebok

Barwne legginsy Reebok

"Po prostu słucham się własnych emocji", wywiad z Karoliną Erdmann, założycielką szkoły Yoga Beat.
11.11.2015 20:57
trendy jesień-zima 2015/2016, reebok fitness trening fot. serwis prasowy Reebok

Karolina Erdmann jest założycielką szkoły YOGA BEAT, miłośniczką zdrowego odżywiania oraz trenerką marki Reebok. Od kilku miesięcy stara się zarazić Polaków innowacyjną metodą jogi, której uczyła się u boku samej Tary Stiles, w Nowym Jorku.

Przez kilka lat pracowałaś w korporacji. Aż pewnego dnia rzuciłaś pracę i postanowiłaś wyjechać do Nowego Jorku. Jak to się stało?

- W Nowym Yorku ukończyłam kurs u boku Tary Stiles, która inspiruje na co dzień tysiące ludzi swoją metodą zwaną – Strala Yoga. W moim życiu próbowałam różnych sportów – wiele lat tańczyłam, uprawiałam fitness, pilates uwielbiam też surfing, kite-surfing i snowboard. Wszelkie formy ruchu. Początkowo Strala Yoga była idealnym uzupełnieniem pozostałych sportów, z czasem stała się elementem rytmu każdego mojego dnia. Strala to styl życia, dla którego porzuciłam swoją dotychczasową pracę w korporacji. Strala to praktyka, dzięki której stałam się nie tylko silna na zewnątrz, ale i wewnątrz - odzyskując spokój w mnogości codziennych zadań. Strala to metoda, dzięki której radzę sobie z problemami, jestem otwarta na świat, głęboko oddycham, dobrze śpię i odżywiam się tak, że każda komórka mojego ciała tętni życiem, a ja sama z każdym dniem mam jeszcze więcej energii!

Czy praktykując jogę zwracasz uwagę na kolor ubrań, w których ćwiczysz?

- Pewnie! Zazwyczaj wybieram kolory, bo lubię jak życie jest kolorowe. Jestem zwariowana, nie mam więc jednego wzoru, który jest moim ulubionym. Jednego dnia wybieram żółty, a kiedy jestem smutna, sięgam po szare barwy. Po prostu słucham się własnych emocji.
fot. legginsy YOGA SCENIC PRINT od Reebok

Dlaczego przyłączyłaś się do kampanii "Burn Your Black Leggings"?

- Przyłączając się do kampanii chcę pokazać innym kobietom, że jesień może nas inspirować i dawać dużo siły do działania. Jesień to Nasz, Twój czas, który warto wykorzystać do manifestowania swoich możliwości. Ćwiczenia jesienią to nie tylko dbanie o swoją kondycję fizyczną. To również granie na emocjach. Z jednej strony moje ćwiczenia wyzwalają dużo śmiechu, z drugiej wzruszają. To wszystko po to, żeby otwierać się na nowe. Żeby stawać się lepszymi wersjami samych siebie. Uważam, że za pomocą kolorów każda z nas może mieć lepsze samopoczucie! Nie musisz ćwiczyć w nudnym, czarnym dresie. Kolorowy strój, podobnie jak joga, może dodać Twojemu życiu więcej słońca. Może Cię inspirować i motywować do działania.

Karolina wybrała legginsy YOGA SCENIC PRINT, stworzone dla kobiet, które na treningach jogi lubią dawać z siebie wszystko. Dopasowany, przylegający do ciała, opływowy krój spodni sprawdzi się podczas najbardziej energetycznej sesji. Płaskie szwy ograniczają ryzyko obtarć, a poszerzony ściągacz w pasie, podkreśli rozciągniętą sylwetkę. Dodatkowo legginsy wyposażone zostały w, pochłaniającą nadmiar wilgoci, technologię PlayDry. Te wykonane z miękkiej tkaniny, pokryte grafikami górskich krajobrazów spodnie sprawią, że na sali treningowej odnajdziesz swój własny, barwny, niepowtarzalny styl i harmonię.

Cena sugerowana: 229,00 zł
Kod produktu: AA1599

Zobacz więcej artykułów: