POLECAMY

Barwna kolekcja Quiosque na sezon wiosenno/letni 2012

Kolekcja Quiosque na sezon wiosna-lato 2012 jest bardzo kwiatowa i soczysta. Czuje się od niej lekkość i świeżość. Krótkie sukienki i spódnice będą pięknie eksponować nasze nogi. Marka zastosowała się w 100% do panujących trendów i w dekoltach panuje minimalizm, zazwyczaj są aż po samą szyję. Jasne barwy stanowiące tło dla innych wzorów opalizują i dodają blasku cerze. Będą kontrastować zarówno z mocno opalonym ciałem, jak i nieco bledszym. Wszystko wygląda perfekcyjnie i uroczo. Zapraszam do oglądania!

Kolekcja Quiosque na sezon wiosna-lato 2012 jest bardzo kwiatowa i soczysta. Czuje się od niej lekkość i świeżość. Krótkie sukienki i spódnice będą pięknie eksponować nasze nogi. Marka zastosowała się w 100% do panujących trendów i w dekoltach panuje minimalizm, zazwyczaj są aż po samą szyję. Jasne barwy stanowiące tło dla innych wzorów opalizują i dodają blasku cerze. Będą kontrastować zarówno z mocno opalonym ciałem, jak i nieco bledszym. Wszystko wygląda perfekcyjnie i uroczo. W galerii znajdziecie propozycję spodni, sukienek, spódnic, swetrów, bolerek, marynarek, płaszczy, topów, tunik i wiele wiele innych. Zapraszam do oglądania!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Super ! Mi się bardzo podobają ich marynarki - szczególnie takie w paski albo prążki bo są bardzo praktyczne, można je założyć na wiele okazji.
/6 lat temu
/te ubrania wyglądają jak modele sprzed 5 lat!